Jump to content

Kérdések

djpisti01
 Share

Recommended Posts

Üdv!
Érdeklődnék, hogy rendeltem egy szolgáltatást a prestashoprol ezt az online shop átirányítottam domain-re de az emberek csak úgy látják, ha bejelentkeznek amúgy nem látni  mert a prestashop fő oldalára dob
Hogy lehet megoldani?

Edited by djpisti01 (see edit history)

Verziószám?

Valószínűleg úgy van beállítva adminban, hogy bizonyos országokból / régiókból / zónákból vagy bizonyos IP cím tartományokból az oldalt csak látni lehessen, mást nem. Ezt a geolokációnál ellenőrizd le adminban.

Ha nem ez a ludas akkor a csoportkezelést kellene megtekinteni, és engedélyezni Guest és Visitor számára is a jogokat. Ezt a Vásárlók => Csoportok menüponton keresztül tudod módosítani.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nem akarok külön topicot nyitni az alábbi kérdéseimnek, így inkább ide írom őket.

1.6.1.1-es Shopról van szó.

Az egyik az, hogy az Admin felületen elég sok minden még angolul van főleg a menüpontok között. Ezt hol tudnám lefordítani, mert még nem találtam meg sehol.

A másik szintén az admin részhez kapcsolódik.

A Rendeléseken belül a Rendeléseknél a vevő neve a pl. Szabó János helyett úgy jelenik meg, hogy S.János. Ez elég zavaró így szerintem. Egy másik shopban, amit csináltam (1.5-ös) ott sikerült ezt megoldani, mert vagy ezen a fórumon vagy egy másikon meg volt a megoldás, de most sehol sem találom. :(

Esetleg valaki tudja, hogy mit kell átírnom és hogy hol?

Előre is köszi.

Az admin tab-okat külön kell fordítani az Adminisztráció => Menü alatt (Tabs). Minden más a fordításoknál az admin felület fordításaiban van benne (back-office translations).

A második kérdésre esetleg ez: https://www.prestashop.com/forums/topic/273240-solved-how-to-show-customer-name-using-first-name-in-admin-order-list/

• Like 1

Az admin tab-okat külön kell fordítani az Adminisztráció => Menü alatt (Tabs). Minden más a fordításoknál az admin felület fordításaiban van benne (back-office translations).

A második kérdésre esetleg ez: https://www.prestashop.com/forums/topic/273240-solved-how-to-show-customer-name-using-first-name-in-admin-order-list/

Köszi.

Hú, valóban ott vannak a Menü alatt. Erre nem gondoltam. :(

A másik kérdésemre, szerintem jót linkeltél be, mert valami hasonlót csináltam anno. Este ki is próbálom! :)

Köszi.

Hú, valóban ott vannak a Menü alatt. Erre nem gondoltam. :(

A másik kérdésemre, szerintem jót linkeltél be, mert valami hasonlót csináltam anno. Este ki is próbálom! :)

Kipróbáltam, ez volt a tökéletes megoldás! Köszi mégegyszer. :)

• Like 1