Jump to content

Kérdések


djpisti01

Recommended Posts

Verziószám?

Valószínűleg úgy van beállítva adminban, hogy bizonyos országokból / régiókból / zónákból vagy bizonyos IP cím tartományokból az oldalt csak látni lehessen, mást nem. Ezt a geolokációnál ellenőrizd le adminban.

 

Ha nem ez a ludas akkor a csoportkezelést kellene megtekinteni, és engedélyezni Guest és Visitor számára is a jogokat. Ezt a Vásárlók => Csoportok menüponton keresztül tudod módosítani.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nem akarok külön topicot nyitni az alábbi kérdéseimnek, így inkább ide írom őket.

1.6.1.1-es Shopról van szó.

 

Az egyik az, hogy az Admin felületen elég sok minden még angolul van főleg a menüpontok között. Ezt hol tudnám lefordítani, mert még nem találtam meg sehol.

 

A másik szintén az admin részhez kapcsolódik.

A Rendeléseken belül a Rendeléseknél a vevő neve a pl. Szabó János helyett úgy jelenik meg, hogy S.János. Ez elég zavaró így szerintem. Egy másik shopban, amit csináltam (1.5-ös) ott sikerült ezt megoldani, mert vagy ezen a fórumon vagy egy másikon meg volt a megoldás, de most sehol sem találom. :(

Esetleg valaki tudja, hogy mit kell átírnom és hogy hol?

 

Előre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

Az admin tab-okat külön kell fordítani az Adminisztráció => Menü alatt (Tabs). Minden más a fordításoknál az admin felület fordításaiban van benne (back-office translations).

 

A második kérdésre esetleg ez: https://www.prestashop.com/forums/topic/273240-solved-how-to-show-customer-name-using-first-name-in-admin-order-list/

Köszi.

Hú, valóban ott vannak a Menü alatt. Erre nem gondoltam. :(

 

A másik kérdésemre, szerintem jót linkeltél be, mert valami hasonlót csináltam anno. Este ki is próbálom! :)

Link to comment
Share on other sites

Köszi.

Hú, valóban ott vannak a Menü alatt. Erre nem gondoltam. :(

 

A másik kérdésemre, szerintem jót linkeltél be, mert valami hasonlót csináltam anno. Este ki is próbálom! :)

Kipróbáltam, ez volt a tökéletes megoldás! Köszi mégegyszer. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...