Jump to content

[szukam] Mailing - moduł


Recommended Posts

Także zamierzam wysyłać mailing czy też newsletter regularnie do osób ktore wyraziły na to zgodę.

Aby nie trafić na czarna listę rozumiem, że takie rozsyłanie musi odbywać się paczkami po kilkadziesiąt maili co x minut.

Czy ten darmowy moduł to umożliwia czy raczej szukać jakichś płatnych?

Link to comment
Share on other sites

A nie masz jakiegoś filtra aktywnego w liście modułów?

 

Nie, 11 modułów w zakładce administracja i 11 wyświetla się na liście. W zakładce "ogólne" też wszystkie filtry wyłączone.

Po prostu go nie widzę po skopiowaniu do katalogu przez FTP.

Próbowałem też "wgrać" moduł przez panel presty ale także bezowocnie.

Link to comment
Share on other sites

Moduł dodaje się do zakładki "emailing" czyli "Wysyłanie e-maili i SMS".

Geniusz...

nie wiem co mi się z tym adminem ubzdurało...

 

Zagadka teraz, jak wstawić własny css do tego? tzn, co zrobić, żeby kod zamieniany był na treść, czyli obrazki itp.?

Mam przykładowy mailing zrobiony na bootstrapie, pliki zlinkowane, w tym css jest na serwerze, wszystko wyświetla się ładnie, poprawnie. Jak to wrzucić do naszego modułu?

Link to comment
Share on other sites

Zagadka teraz, jak wstawić własny css do tego? tzn, co zrobić, żeby kod zamieniany był na treść, czyli obrazki itp.?

Mam przykładowy mailing zrobiony na bootstrapie, pliki zlinkowane, w tym css jest na serwerze, wszystko wyświetla się ładnie, poprawnie. Jak to wrzucić do naszego modułu?

 

Lepiej style wkleić do maila niż je linkować z zewnętrznych serwerów.

Poprawnie skonfigurowane serwery mailowe blokują linki zewnętrzne w nagłówkach, zresztą słusznie, bo za pomocą takich linków bardzo łatwo wrzucić złośliwy kod do maila.

Link to comment
Share on other sites

Lepiej style wkleić do maila niż je linkować z zewnętrznych serwerów.

Poprawnie skonfigurowane serwery mailowe blokują linki zewnętrzne w nagłówkach, zresztą słusznie, bo za pomocą takich linków bardzo łatwo wrzucić złośliwy kod do maila.

 

Nie mam pojęcia jak to zrobić :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...