Jump to content
  • 0

nowe produkty problem


Krzychu89

Question

Witam

mam PS 1.6.0.13 i problem z modułem nowości

 

w administratorze mam ustawiono 10 000 dni jako nowe by były pokazywane, włączone wymuszanie kompilacje i cache wyczyszczone.

 

na stronie niestety produkty znikają po 1 dniu i nie wiem co mam z tym zrobić? gdzie ewentualnie w php ustawić na sztywno ilość dni czy coś by działało poprawnie?

z góry dziękuje za pomoc

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Mam podobny problem, które dokładnie wpisy w bazie danych opisują, że produkt będzie się pojawiał w zakładce NOWE PRODUKTY, część produktów jest dodawana przez skrypt i właśnie te produkty, mimo, że mają świeżą datę dodania to nie pojawiają się w tej zakładce.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

1 post... z tego co miałem okazję kiedyś sprawdzić więcej niż 999 dni nie wstawisz.

Poza tym trochę bez sensu moim zdaniem jest wstawiać tak dużą wartość. Lepiej już zrobić oddzielną kategorię, gdzie będziesz po prostu wrzucał wszystkie produkty.

Pomijam już samo to, że post jest z 2015 roku... więc grubo po czasie :/

 

2 post...  Nie wiem o jakim skrypcie mówisz, więc ciężko mi się odnieść do Twojego problemu. Podejrzewam jednak, że dodając produkt nie ma wprowadzanej daty dodania w formacie

rok-miesiąc-dzień godzina-minuty-sekundy

Najlepsza opcja jakbyś taki dodany skryptem produkt edytował i dodając spację w opisie zapisywał ponownie. Zostaje wtedy zapisana ponownie data modyfikacji. Możliwe, że w ten sposób nadpisze Ci się brakująca część w bazie i produkt będzie wyświetlany prawidłowo.

 

W bazie data jest przechowywana w :

nazwaBazy_product

w kolumnach :date_add i date_upd.

Edited by () Maciej () (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Niestety, ale data jest poprawna

post-782917-0-49296500-1455872300_thumb.jpg

górny produkt jest dodany przez skrypt, dolny ręcznie, same wpisy w tabeli _product są identyczne. Ręczne edytowanie produktu odpada, po to właśnie jest robiona automatyka aby klient nie musiał tego robić. Pytanie czy gdzieś jakieś dodatkowe wpisy nie sa robione, które na to mają wpływ:/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...