Jump to content
  • 0

zmiana kolejności pokazywania się produktów w kategorii


paplo22

Question

Witam 

 

Chciałbym zapytać czy jest jakaś możliwość tak jak było to w prescie 1.5 ustalanie kolejności produktów w kategorii aby były na "górze" te produkty które ja chce (w 1.5 po prostu się przesuwało produkt do góry strzałkami które były obok każdego produktu) w preście 1.6.1.0 która aktualnie mam, nie ma takiego rozwiązania (albo go nie zauważyłem)

 

Próbowałem aby sortował po dacie modyfikacji było dobrze póki nie musiałem edytować produktów które nie chciałem aby były na gorze, aktualnie mam po dacie dodania, ale zbliża sie zmiana sezonu i produkty które dodałem rok temu są na dole :(

 

Prosiłbym o jakąś sugestie czy jest jakaś opcja w najnowszej prescie 1.6.1.0, którą przegapiłem może? chyba ze nie ma czegoś takiego w stylu jak było na 1.5

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

jak najbardziej jest :D i dziala tak samo jak w 1.5

 

w PA > preferencje > produkty ustawiasz metode kolejnosci wyswietlania na "po pozycji"

 

w chodzisz w produktach przez filtrowanie po kateogriach w dana kateogrie produktach, w kolumnie Pozycja klikasz strzalke skierowana do gory tak zeby w tej kolumnie pokazaly sie strzalki i przesuwasz ssobie wedle zyczenia co na ktorej pozycji.

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...