Jump to content

Polofunkcne bloky + Export objednaneho tovaru


eMDi

Recommended Posts

Ahojte, potreboval by som poradit.
1. problem: potreboval by som umiestnit napr. pri konkretnom produkte (bude to u vsetkych produktov, myslel som detail produktu) - http://linuxeshop.eu/cs/panske-unisex/84-arch-linux-bile-logo-napis - ako je symbol platieb nejaky custom HTML block, ktory mi umozni podla jazykovej mutacie tam vlozit typy dodania + platieb ... custom HTML mi nechce fungovat. Okrem toho, ze stitky zacali fungovat az po stlaceni reset, niektore ostatne bloky a moduly sa tiez spravaju cudne. naraz nejdu, ani po resete, ani po reinstalle, pritom v liveedit ich vidim zapnute.
2. problem/otazka: kedze u niektorych produktov mam aj velkosti S-XXL, chcel by som nejak docielit v SQL manageri moznost exportu objednaneho tovaru (rozdelene aj podla velkosti) s naparovanym obrazkom produktu ...
mam nieco taketo:
 

SELECT  d.`id_order` AS `#`,product_id,product_name, product_quantity,current_state  , SUM(product_quantity) AS celkom , im.`id_image` FROM linuxeshop_order_detail d
    LEFT JOIN linuxeshop_orders o ON (d.id_order = o.id_order)
    LEFT JOIN linuxeshop_product_attribute a ON (a.id_product=d.product_id)
    LEFT JOIN linuxeshop_product_attribute_image im ON (im.id_product_attribute=a.id_product_attribute)
    WHERE o.current_state = 3 GROUP BY d.product_id ORDER BY  d.product_name ASC 

co mi sice nejaky zoznam objednanych produktov da, ale nie vzdy je to rozdelene aj podla velkosti.

any idea? vdaka za odpovede

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...