Jump to content
  • 0

Kontynuuj zakupy, cofa a ma być powrót do strony głównej


pedros650

Question

Witajcie jak w temacie,

Wydawało mi się że widziałem taką opcję w BO lecz nie mogę jej znaleźć.

Chodzi o to że będąc w procesie zamawiania przycisk KONTYNUUJ ZAKUPY cofa do poprzedniego kroku, a chciałbym aby przenosił do strony głównej. Jest to do zrobienia w BO, czy w pliku .tpl (którym?)

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Podpinam się do tematu ktoś rozwiązał może problem bo to raczej błąd presty,

W momencie gdy jestem w koszyku i naciskam KONTYN. ZAKUPY powinien być powrót do ostatniej kategorii. A działa to jak wstecz.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Przycisk działa prawidłowo tylko jego tłumaczenie jest nie bardzo.

W procesie zakupu w 5 krokach służy do cofnięcia się aby np. zmienić adres lub metodę dostawy. Dlaczego ma wywalać klienta z procesu zakupu?

 

Do przejścia na stronę główną w celu kontynuacji zakupów jest sto innych możliwości. Można sobie pstryknąć w logo, w menu, w domek na breadcrumbsie itp. itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Rozumiem że Ty, Ja i inni użytkownicy forum umieją się poruszać po sklepie nie korzystając ze wszystkich przycisków.

Miałem pytanie od klienta aby ten przycisk "kontynuował zakupy" czyli wracał do strony głównej.

Złe tłumaczenie... no cóż mleko rozlane, a pytanie zostaje.

Skoro przycisk działa prawidłowo, nie będzie możliwości zmiany tego w BO, jedynie w plikach szablonu, przekierowanie do strony głównej.

Zatem który plik?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podpinam się do tematu ktoś rozwiązał może problem bo to raczej błąd presty,

W momencie gdy jestem w koszyku i naciskam KONTYN. ZAKUPY powinien być powrót do ostatniej kategorii. A działa to jak wstecz.

a kto cie tak naklamal.... skad wzielo ci sie urojenie, ze to blad presta ;) to co pozinno byc, to co ktoby tam nie chcial to jedno, a to co jest w rzeczywistosci i jak dziala to drugie:

<a
			href="{if (isset($smarty.server.HTTP_REFERER) && strstr($smarty.server.HTTP_REFERER, 'order.php')) || isset($smarty.server.HTTP_REFERER) && strstr($smarty.server.HTTP_REFERER, 'order-opc') || !isset($smarty.server.HTTP_REFERER)}{$link->getPageLink('index')}{else}{$smarty.server.HTTP_REFERER|escape:'html':'UTF-8'|secureReferrer}{/if}"
			class="button-exclusive btn btn-default"
			title="{l s='Continue shopping'}">
			<i class="icon-chevron-left"></i>{l s='Continue shopping'}
		</a>

gdzie wg. ciebie mialo bu tym linkiem wracac do kateogrii? skad mialby pobierac ta ostatnia kategorie jezlei do koszyka mozna przejsc na kilka sposobow? w sumie z kazdej strony presta... co jak ktos wszedl ze storn CMS? gdzie ta kateogria?

 

jakby ktos szukal powyzszego do przerobki (bo tylko tak mozna uzyskac co kto tam by chcial poza tym co w rzeczywistosci jest) jest to plik shopping-cart.tpl prawie przy samym koncu (dla standardowego szablonu)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...