Jump to content

Termék lista megjelenítés


s.isti91

Recommended Posts

Sziasztok!

A segítségetek/tanácsotokat szeretném kérni! Egy nagyon egyszerű feltételt szeretnék megadni a product_list.tpl-ben, melynek a lényege csak annyi, hogy CSAK a kategorizált termékek jelennek meg listázáskor (tehát ami nincs kategóriákba sorolva, az értelemszerűen nem jelenik meg)!

Valakinek van ötlete, vagy tanácsa, hogy hogyan kéne?

Segítségeteket előre is köszönöm!  :)

Link to comment
Share on other sites

Kategorizálatlan? Minden terméknek be kell kerülnie kötelezően egy kategóriába... az általad említett kategorizálatlan termékeknek is létezniük kell, ergo kell egy kategória amiben leledzenek. Egy-egy ilyen "kategorizálatlan" terméked milyen kategóriában van?

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Alapértelmezetten a 'home' kategóriába kerül, de ekkor nem kéne megjellnie, és ebben az állapotban kéne elkapni, én így próbáltam:

29. sor:
<!-- Products list -->
  {if isset($product.id_category_default)}

ez után jön a termék listázása ugyebár, de tudom, ez így hülyeség, de már mindent próbáltam :( vagy akkor meg kéne neki adni, hogy ha product.id_category = alketegória, akkor megjelenjen.... tehát ha csak a home-ban van, akkor ne jelenjen meg a termék listában

Segítségedet előre is köszönöm! :)

Edited by s.isti91 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Köszönöm a segítséget, de sikerült megoldanom a problémát, valóban nem volt nehéz :)

Ha esetleg valakit érdekelne (product_list.tpl-ben, az li class után):

{if isset($product.id_category_default) && $product.id_category_default !=0 }

és ennek a zárótagje a végén....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...