Jump to content

český hosting vs prestashop


Morier

Recommended Posts

Zdravím mám problém s prestashopem, který mám na českým hostingu instalce počeštění vše ok. Potom jsem ovšem narazil na problém když jsem se chtěll odhlásit jako zákazník tak se nic nestalo stránka se opět načetla jako prihlášený a občas mi to vyhodilo chyba tokenu. Tu chybu tokenu jsem ovšem vyřesil aktualizaci mozilly na novou verzi.
Už jsem se radil s pár expertama co jsem našel na foru a byly ochotni mi pomoci bohužel žádný z nich na to nepřišel. Zatím jsem zkoušel vypnout používání tokenu...................nezabralo
mod_rewrite...................................................................zapnutý
Kdyby ješte někoho napadlo co s tim muže být jsem vděčný za každou radu
Anebo kdyby mi někdo napsal jak má být přesně nastavený server aby presta jela bezproblemu byl bych taky rád.


Na radu jakcrabbit změním hosting.

Link to comment
Share on other sites

Nechci dělat reklamu, ale onebit.cz nebo isol.cz bez komplikací.


No pokud to nevyřeším tak je jasný že pujdu jinam ale jsem u nich spokojený když jsem se snima radil tak mi napsali že jim mám říct jak chci upravit hosting a oni to udělají tak když to funguje jinde tak by to mělo jit i u nich.
Link to comment
Share on other sites

Já hostuji na www.nejlevnejsi-hosting.cz a PRESTA tam jede na 100 procent.
Dnes jsem si otestoval IC.CZ abych se přesvědčil jak to šlape. Mimo SMTP to jede.
Testuji prestu tady www.semarashop.ic.cz

POZOR je to jen DEMO, kde zkouší vše co mě napadne zajímavého pro prestu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...