Jump to content
  • 0

Faktury Vat


konder82

Question

Jestem początkującym i mam kilka pytań:

1. Jaki moduł "który działa" polecacie do wyboru faktura paragon.

2. Czy prestashop może generować faktury Vat nie chodzi mi o proforme tylko zwykłą z NIP'em.

3. Czy jest sens generować faktury prestashop'em.

 

Szczerze mówiąc nie wiem jak to działa :) Faktura Vat musi być podpisana przez zamawiającego?

 

Prestashop w wersji 1.6.1.0 

Dzieki za odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

to od konca. jak chcesz cos sprzedawac z VAT to w pierwszej kolejnosci zapoznaj sie z ustawami itp..... VAT to nie zabawka, ze "jak mi sie podoba tak zrobie"... tutaj juz trzeba miec spora wiedze ksiegowa, zeby prowadzic firme na VATcie ;/

 

1. tutaj musisz szukac metoda prob i bledow. u jednych modul bedzie dzialal, u innych nie. zalezy to przede wszystkim od szablonu, plikow w override itp. istalujesz, sprawdzasz - dziala - zostawiasz, nei dziala - odinstalowujesz i instalujesz inne ;)

 

2. tutaj moge polecic "wlasna produkcje" dostosowania FV do wzoru EU - do zobaczcenia na http://prestas.4vip.pl/1608/tjgmvwn4twlq6e0v - dane do logowania wpisane w pola (PA > zamowienia)

 

3. czy jest sens, pytanei czy bedziesz sprzedawal tylko i wylacznie na PS czy jeszcze poza nia. jak poza nia to raczej jakis oddzielny program fakturujacy. jak tylko w PS to starczy pkt.2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...