Jump to content
  • 0

Czy da się zrobić produkt który jest domyślnie 50sztukami ?


bydus

Question

Witam. Szybie pytanie, czy jest możliwość ustawienia produktu w prescie że jedna sztuka odpowiada 50szt ? Jest to dość ważne ponieważ mam synchronizacje magazynową z Optimą i chciałbym aby domyślnie z presty wychodziła ilość 50szt jako jeden produkt. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zobacz opcję paczka produktów tam możesz ustalić ile sztuk jest w danej paczce, jeśli jednak uznasz że nie do końca spełnia to twoje wymagania to pozostaje ci konfiguracja minimalnej ilości ustawić na 50 sztuk + przeróbka kontrolera tak aby każda następna sztuka była wielokrotnością minimalnej ilości.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zobacz opcję paczka produktów tam możesz ustalić ile sztuk jest w danej paczce, jeśli jednak uznasz że nie do końca spełnia to twoje wymagania to pozostaje ci konfiguracja minimalnej ilości ustawić na 50 sztuk + przeróbka kontrolera tak aby każda następna sztuka była wielokrotnością minimalnej ilości.

 

dzieki za odpowiedź. Niestety ilość sztuk w danej paczce (jeżeli o chodzi o tę opcję co pokazuję na załączniku) to nie bardzo działa. A gdzie mógłbym sięgnąc wiedzy jak ewentualnie zmenić konfigurację kontrolera ? Pozdrawiamn1dgltn.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Z pewnością gdzieś widziałem na forum tylko nie jestem pewny czy akurat na tym, w tej chwili nie mam czasu zaglądać do plików ale jak nie znajdziesz to sie jeszcze przypomnij. Z tego co pamiętam to zmiany na pewno dotyczyły 2 plików product.tpl i shopping-cart-product-line.tpl czy jeszcze to było w jakimś kontrolerze to teraz nie jestem pewny, może tylko w tych 2 plikach wystarczyło dokonać edycji.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Z pewnością gdzieś widziałem na forum tylko nie jestem pewny czy akurat na tym, w tej chwili nie mam czasu zaglądać do plików ale jak nie znajdziesz to sie jeszcze przypomnij. Z tego co pamiętam to zmiany na pewno dotyczyły 2 plików product.tpl i shopping-cart-product-line.tpl czy jeszcze to było w jakimś kontrolerze to teraz nie jestem pewny, może tylko w tych 2 plikach wystarczyło dokonać edycji.

wielkie dzięki, poszukam w nich :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...