Jump to content

Wyszukiwanie po parametrach - moduł?


magisterson

Recommended Posts

Ja nie sprzedaje w tym sklepie. To jest sklep mojego klienta, ja jestem tylko właścicielem agencji reklamowej która obsługuje tego Pana. Po prostu powiem klientowi że musi sobie kupić taki moduł albo mój programista go przerobi. Jak nie ma to nie ma.

czy robisz dla siebie czy dla kogokolwiek, niestety, sklep to inwestycja. tak samo jak stacjonarny, tez do pustostanu nie da sie weksc i od razu sprzedawac, na remont, wyposazenie trzeba zainwestowac. to samo z internetowym, tutaj test tylko taka roznica, ze zamiast czynszu placi sie za domene i hosting ;)

 

co do przerobienia modulu.... z calego serca zycze powodzenia programiscie ;) zeby przerobic modul na widoczonosc we wszystkich stronach (promocje, wyszukiwarka, nowosci itp) trzeba by go calego przerobic od podstaw. juz probowalem. nie ma sensu przerabiac blocklayerd, wiele taniej i na pewno szybciej bedzie znalezienie jakogos 'advances search' na addons. tylko co jeszcze, tutaj przestrzegam przed braniem pierwszego lepszego, bo najtanszy... zwracaj uwage czy te moduly dzialaja pod cache czy ba nezposrednim zapytaniu do bazy danych. te bezposrednie spowolnia, a przy wiekszej ilosci produktow wrecz zatrzymaja cala strone i w wiekszosci wypadkow, przy skromnym serwerze bedziesz widzial tylko 'Error 500' 

Link to comment
Share on other sites

Tłumaczysz mi jak przedszkolakowi, a od 9 lat prowadzę sporą agencje interaktywną. Klient zdecydował się na to że kupi nasz autorski sklep internetowy. Temat do zamknięcia.

przepraszam, ze chcialem pomoc... wykazac bledy, ktore bardzo czesto popelniaja uzytkownicy wybierajac darmowe albo najtansze moduly.... jeszcze raz serdecznie prepraszam, ze urazilem....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...