Jump to content
  • 0

Zmiana rozmiaru zdjęć obok slidera na głównej


High Heels

Question

hej,

szukałem na nie znalazłem odpowiedzi.

 

W module Konfigurator szablonu chcę dopasować zdjęcia wyświetlane po prawej stronie (w sekcji TOP) do zmniejszonego slidera (na stronie głównej). Zmiana szerokości i wysokości nic nie daje. Jest jakaś odgórna blokada i nie ma rady wyświetlić większego niż ten zdefiniowany. W jakim pliku mogę to zmodyfikować?

 

pozdrawiam,

Michał 

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Czyli tak jak napisałem powiększa maksymalnie do wielkości kontenera w którym sie znajduje. Chyba wytłumaczę to łopatologicznie ponieważ chyba nie za bardzo wyciągasz wnioski z tego co piszę.

 

Szablon opiera się na bootstrap i ma ograniczone szerokości poprzez klasy botstrap.

 

Slider ma klasę col-xs-8 co oznacza że zajmuję maksymalnie powierzchnie 8/12 szerokości strony, baner ma klasę col-xs-4 czyli zajmuje powierzchnię 4/12 strony. A więc 8/12 + 4/12 = 12/12 czyli cała szerokość strony.

 

Żeby baner zajmował jej większą część należy mu nadać większą klasę a sliderowi odpowiednio zmniejszyć, zanim zaczniesz to robić poczytaj o bootatrap ponieważ oprócz klas xs są inne klasy w zależności od rozdzielczości urządzenia na którym sie wyświetla sklep.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...