Jump to content
  • 0

This page has removed


protonkwark

Question

Witam!
Robię testy i zauważyłem, że po złożeniu zamówienia i kliknięciu na "Historia zamówień" (po opłaceniu zamówienia poprzez transferuj.pl) pojawia się strona na której pisze "[Debug] This page has moved   Please use the following URL instead".

W wątku: https://www.prestashop.com/forums/topic/293513-solved-debug-this-page-has-moved/ niby jest rozwiązanie, ale ja mi nie zadziałało i nadal ten błąd występuje. Otóż utworzyłem ten plik Tools.php i wrzuciłem do katalogu Overrides po czym usunąłem plik /Cache/class_index.php.

 

Zamiast przekierować na /order-history to przekierowuje tu: /index.php?controller=history no i właśnie tu wyświetla komunkat opisany wyżej.

 

 

Co zrobić jeszcze należy?

Edited by protonkwark (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tak chciałem zrobić ale boje się, że pozostawię bliżej nieokreślone bugi bez rozwiązania, co może objawić się bliżej nieokreślonymi przykrymi skutkami w przyszłości. Czy wyłączenie debugowania to nie jest takie "zaleczenie" a źródło problemu pozostaje nadal, czy mój tok myślenia jest przesadzony i nie znajduje uzasadnienia i wyłącza się po prostu gdy już projekt wchodzi w etap środowiska produkcyjnego?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...