Jump to content
  • 0

Przeniesienie na nowy serwer - biała strona po przejrzeniu kilku kart produktów


PawelOchynski

Question

Witam,

mam problem po przeniesieniu na nowy serwer. Sklep jest pod adresem http://swiatbaterii.pl. Wystarczy przejrzeć 5-10 kart produktów i potem kliknąć na kilka kart ze strony głównej z kategorii "Polecane". W końcu za którymś razem pojawi się biała strona przy wczytywaniu niektórych kart produktów (w załączniku zrzut ekranu). Przed testem Firefox wyczyszczony ze wszystkich plików, historii itd. Podobnie wygląda to na Chrome. 

Czy z FTP nie trzeba czegoś pokasować? Jakiś starych plików?

Jak ponownie wyczyszczę historię w przeglądarce to dana karta produktu się wczyta, więc tutaj na pewno chodzi o konfigurację sklepu i jakieś pliki cache. W załączniku też konfiguracja z Zaawansowane -> Wydajność do wglądu.

 

Ktoś z Was zna temat i wie jak sobie z tym poradzić?

 

Wersja Prestashop 1.5.4.1.

Pozdrawiam,
Paweł Ochyński

post-731186-0-09514700-1439835860_thumb.jpg

post-731186-0-09171700-1439835861_thumb.jpg

post-731186-0-08808600-1439835862_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jest przyczyna problemu. Jak się doda produkt do koszyka i wróci do np. strony głównej to wystarczy kliknąć jakąś kartę produktu -> biała strona. Co najciekawsze dzieje się tak jak jest tylko 1 produkt w koszyku. Jak jest więcej niż jeden to jest ok. Niestety nadal nie wiem jak to naprawić.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, przeniosłem preste zrobiłem jak trzeba, pliki, baza, ustawienia i strona działa niby do koszyka sie nie da nic wrzucić, a jak próbuje zalogować sie na admina to wychodzą mi ślaczki.

presta 1.6

 

DEBUG: 

Strict Standards: Declaration of payu::validateOrder() should be compatible with PaymentModuleCore::validateOrder($id_cart, $id_order_state, $amount_paid, $payment_method = 'Unknown', $message = NULL, $extra_vars = Array, $currency_special = NULL, $dont_touch_amount = false, $secure_key = false, Shop $shop = NULL) in /home/ftp/pachnijmy.pl/modules/payu/payu.php on line 3

Strict Standards: Declaration of payu::displayConfirmation() should be compatible with ModuleCore::displayConfirmation($string) in /home/ftp/pachnijmy.pl/modules/payu/payu.php on line 3

 

STRONA ADMINISTRATORA

z=2l-rFJ ]bS`4;ۀG@6WeH0r(>Mp0.7pb4]\w9D^lB:샧Sֳ[cyM7;wBNz2ҨbӌHTna0x>pEB/fN?uz]4N/ (Z_`b1I)?,vɶrU{`Ӹ[D靖&>Ci$qo>i4-2aOpZbwu/]W&$V8 @%'-35^0+`'o)=y[2pT"]ۨa\`F;[Pp;ig;_#mg yAԜHfvA7&XށU`d OzG[gh") `P3?E*zvPoR')V"y޸3ؖWJn~Rm)PZ\VE 0(^JOJe̓٠v&Zɧ]_*pbGx@|>=puJQ6v$)3'Mޛ^{$x=5'*2JkNb@hU%~{8~UclC4YM>+'t*͓I㷡.-zްslsg4[9O.RIW7%'}Q~|aNIaݏ} k'yKK|d4Зs8NZCzϨ;jIJ u(Lnx|N! ѥvmjKDZSCJRxۍɐiRf=3(>7B+@1ɱ=_@6%&.fȼra'[Ȭ@s) ăRZ+0=|ODKIa@3W'JɜsynTgwx1 Er_OT#ޜXh0SmNꗭdנtD+fL9wϧka#fx@4mns8u]reA":#7 %u>݅daes02s5G~5[mU{D0 ):$ ~rEfu =@)/Q@9+ƣ;(9J.s>J0\\3∔9]/{7g"fNɒ)LZ`!HMQ@TVeK'aWcfэ\r3"ZnWRj}?/`ɂ3ЧTI\J;z 2-%}?L>IO4.n6Z3|JQձob9]a7|.ẁ+Z"L_] aV6I@}ZJ6UThaLJMԣ撯o

Fatal error: Class 'XAllegroUpdate' not found in /home/creotec/ftp/pachnijmy.pl/modules/x13allegro/x13allegro.php on line 74

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...