Jump to content
  • 0

zmiana koloru tła w opisie kategori


iwus

Question

Witam

 

Chce zmienić tło w opisie kategori i nie wiem jak . Otwieram

katalog_główny_naszego_sklepu\themes\prestashop\css\global.css.

 

i nie moge znaleść lini która odpowiada za kolor tła w kategori ;/ ,proszę o pomoc .

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

używam edytora w notatniku i nie pisze u mnie która linia :D czy byłbyś tak pomocny i ułatwił mi prace pisząc dokładnie  co pisze w lini która mam edytować :D A jeśli byś napisał również jak powiększyć tekst po lewej stronie ten w kolumnach to już wogóle była bym wdzięczna

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ułatwię ci pracę tą obecną i tą którą będziesz musiała wykonać przez to ze używasz notatnika a on nie posiada odpowiedniego kodowania plików i niedługo tutaj wrócisz z problemami typu "cos dziwnego się wyświetla na stronie". Pobierz darmowy program notepad ++ i w nim dokonuj edycji, a jedenasta linia to jedenasta linia od góry, gdyby to była 1985 linia to rozumie ze nie chce Ci sie liczyć ale jedenasta :)

 

A w kolumnach po lewej masz poro tekstu więc o którym jest mowa, ponieważ nie będzie to raczej jedna zmiana.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

liczyłam linie ale zaczełam od .content więc zle mi wyszło teraz juz bede wiedziała żeby zacząć od samej góry ;/ , doszłam juz do 11 lini " background-color: #ffffff !important; } " i zmieniłam na kolor biały , zapisał plik odświezyłam prestashop ale nic się nie zmieniło .... Dlaczego ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziękuje bardzo , jesteś gienialny . Ostatnie moje pytanie w tym wątku , gdzie mogę zdobyć taką wiedze , musze postawic na nogi tą strone a nie chce jak laik zadawać 100 pytań . Od czego powinnam zacząc zeby móc samemu zmienić wygląd tej strony .

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Od podstaw, html, css, smarty, firebug. Jednak pierwsze chwile powinnaś spędzić w panelu sklepu, jeśli nie miałaś okazji do tej pory się zapoznać z prestą to jest podstawa, ponieważ bardzo dużo rzeczy można skonfigurować właśnie w panelu, jeśli go znasz to pomiń to i skup się na firebugu i html/css.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...