Jump to content
  • 0

Przekierowanie stron produktu


akzsuemat

Question

Witam,

 

Google zindeksowało strony które wyglądają następująco nazwa_produktu-numerEAN.html.

 

W SEO URL usunałem pola id EAN a także ".html"

 

Wyszukiwania z google prowadzą do strony 404.

 

Czy istnieje możliwość przekierowania stron do nowego linku?

 

 

edit.

 

Po wyświetleniu strony 404 wystarczy z a adresu fizycznie usunąć ".html" by przekierowanie nastąpiło automatycznie z pominięciem kodEAN

"www.youka.pl/kuchnia-delikatesy/1636-dystrybutor-do-napojow-fizzaver-4899888100386.html"  -> 404

"www.youka.pl/kuchnia-delikatesy/1636-dystrybutor-do-napojow-fizzaver-4899888100386"          -> przekierowuje do linka bez kodEAN

 

"www.youka.pl/kuchnia-delikatesy/1636-dystrybutor-do-napojow-fizzaver "  -> produkt sie wyświetla

 

edit.

 

w SEO URL mam ustawione przekierowanie do 301

Edited by akzsuemat (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Naczytałeś się jakich pierdów o SEO od dzieciaków, którzy myślą, że algorytm googla mają w jedym palcu :(

Po pierwsze indeks ean może  mieć i sto  mionów znaków w urlu i gówno to boty  interesuje.

Po drugie usuwanie .html z linka to taka sama bzdura.

Po trzecie i najważniejsze zrób konkretne informacje na stronie, która jest linkowana w google.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Skróciłem link do najprostszej\najkrótszej postaci gdyż udostępniam na rożnych stronach (wiem wiem mogę używać goo.gl).- to do pierwszego.

Co do drugiego zdania uważasz by wrócić do .html co rozwiąże problem już z zindeksowanymi linkami?Wrociłbym tylko już od ponad tygodnia wygenerowałem sporo nowych linków bez .html i teraz te nowe będą wyświetlać 404. Kółko się zamyka.

Co do trzeciego.. gdzie dokładnie "robi" się konkretne informacje..co masz na myśli?

 

Dzięki za zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...