Jump to content
  • 0

Zmiana języka domyślnego, problem z theme configurator'em


szafagra

Question

Hej, jestem początkującą z ps, przejrzałam forum, mam problem - pewnie drobiazg, ale nie wiem jak to przeskoczyć, może nie widzę jakiegoś linku?

 

Pracuje na default-theme.
Dodałam język domyślny do sklepu, wszystko pięknie się przetłumaczyło, ale ponieważ wcześniej wszelkie konfiguracje były prowadzone na angielskiej wersji, to przy zmianie języka znikają grafiki - te obok slidera - po prawej stronie na górze i te poniżej domyślnie ustawionych rzeczy do sprzedania. 

 

Wiem już, że wyświetlanie tych grafik jest uzależnione od wybranego języka i że mam je wprowadzić dla każdego języka w theme configuratorze... tylko, że w panelu administracyjnym zniknęły mi te pozycje, w których wcześniej wprowadzałam te obrazki. Myślałam, żeby pogrzebać gdzieś w plikach na serwerze, ale wole nie komplikować sprawy żeby dalej się to nie rozjechało. 

 

Zmieniłam nazwę theme'a w adminie, może to tego wina? Czy w ten sposób usunęłam default theme?
a jeśli tak, to czy mogę go jakoś przywrócić nie tracąc wprowadzonych po tym zmian?

 

generalnie: Brakuje mi przycisku do istniejącego wczesniej: customize your theme.

 

będę wdzięczna za pomoc, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...