Jump to content
  • 0

Błąd przy instalacji Ten adres e-mail jest nieprawidłowy


adrian99

Question

Jak na załączonym zdjęciu... nie mogę zainstalować presty 1.6 cokolwiek bym nie wpisał w polu email wyskakuje błąd: Ten adres e-mail jest nieprawidłowy. Krok wcześniej miałem jakieś problemy z chmodami, które ustawiłem na 0777 dla katologów o które prosił system. Nie mogę ominąć w żaden sposób tego kroku instalacji. Prosze o pomoc czy to wina nadania uprawnień plików czy też coś z serwerem? Instalowałem wiele razy prestę nigdy nie miałem takiego problemu.

 

post-785903-0-83282400-1438606999_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Na jakim hostingu próbujesz to instalować?

 

Na indywidualnym serwerze klienta wykupionego w powiedzmy sobie mało znanej firmie. Nie chce zmienić preferencji serwera ponieważ chce mieć wszystko na tym i nie jest to ode mnie zależne. Nigdy nie miałem takiego problemu na żadnym hostingu prócz home.pl gdzie też był niezidentyfikowany problem z prestą. Potrzebuję pilnej pomocy... szukam i kombinuję jak mogę ale żaden ze sposób, którego użyłem nie zadziałał. Rozwiązania tego problemu również nie ma nigdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie chce mi się przeglądać kodu instalatora presty jakie tam siedzą walidacje, ale możliwe, że instalator odpytuje wpisany email.

Wpisz jakiś istniejący email, a najlepiej z domeny na której robisz instalację, bo istnieją pseudo szpece od bezpieczeństwa, co blokują połączenia do poczty spoza domeny.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie chce mi się przeglądać kodu instalatora presty jakie tam siedzą walidacje, ale możliwe, że instalator odpytuje wpisany email.

Wpisz jakiś istniejący email, a najlepiej z domeny na której robisz instalację, bo istnieją pseudo szpece od bezpieczeństwa, co blokują połączenia do poczty spoza domeny.

 

Nic nie dało również i wpisanie maila z domeną. Jakikolwiek wpisany adres powoduje taki komunikat.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie chce mi się przeglądać kodu instalatora presty jakie tam siedzą walidacje, ale możliwe, że instalator odpytuje wpisany email.

Wpisz jakiś istniejący email, a najlepiej z domeny na której robisz instalację, bo istnieją pseudo szpece od bezpieczeństwa, co blokują połączenia do poczty spoza domeny.

 

siedze nad instalacją presty już kilkanascie godzin bez rezultatów gdzie na normalnym pierwszym lepszym serwerze to chwila :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...