Jump to content
  • 0

Po aktualizacji do 1.6.1 Brak odświeżania danych przy zamawianiu


paplo22

Question

Witam tak jak w temacie zaktualizowałem preste do 1.6.1 i to na 2 rożnych sklepach i na obu ten sam problem mianowicie jak jest już w /szybkie-zakupy jest tabelka z produktami i podsumowaniem potem metody dostawy, regulamin do zaakceptowania i sposób płatności...  

 

Wybieram różnych przewoźników a cena w tabeli "Dostawca:" nie ulega zmian, nie ważne którego z 4 przewoźników wybiorę cały czas jest ta cena która jest ustawiona dla domyślnego przewoźnika,

(zrobiłem testowo nowego przewoźnika już po aktualizacji aby może sprawdzić czy coś po przeniesieniu się coś stało z przewodnikami ale to nie ten błąd)

tak samo po zaakceptowaniu regulaminu jak są metody płatności i mam zainstalowany moduł ship to pay i przy zmianie rożnych dostawców metody płatności się nie zmieniają, zauważyłem jedynie ze metody płatności się aktualizują do poprawnej konfiguracji dopiero po ponowy odznaczeniu i zaznaczeniu regulaminu ale cena "Dostawa:" dalej jest nie zmienna.

Oczywiście po dokonaniu transakcji wszystko dobrze nalicza, tylko przy wyborze dane nie aktualizują się na bieżąco co może być przyczyną? proszę o jakaś pomoc

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...