Jump to content

Poszukiwany moduł kadrujący obrazek


grennet

Recommended Posts

Witam Serdecznie.

Poszukiję moduł moduł który pozwoli na wykadrowanie z obrazka jego dowolnej części. Tzn klient ma możliwość wycięcia dowolnej części z obrazka i zamówienie go.

 

Prosze o pomoc w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Ostatnio nie zajmowałem się tym modułem, bo mnie wkurzył :)

Moduł jest mixtem wszystkich możliwych technologii smarty, js i ajaxa.

Niby na początku było już OK, ale jak dołożyłem ceny specyficzne z kombinacji i rabaty, a na to wszystko jest nakładana moja cena z renderowanej powierzchni, to zaczeło mi się to gryźć z prestą :( Nie aktualizuje mi ceny głównej produktu przy zmianie atrybutu z wpływem na cenę. Za to cenę za jednostkę miary i moją cenę aktualizuje.

Moduł oczywiście ma być bez żadnej ingerencji w kod presty. Muszę się zebrać w sobie :) i na spokojnie przejżeć kod gdzie są bugi.

 

Z obrazkiem w tym module się nakombinowałem. Oczywiście jest pobierany standardowy obrazek z kartoteki produktu, potem jest wygaszany i już renderowany jako cztery dynamiczne warstwy.

Link to comment
Share on other sites

Pisałem ostatnio coś bardzo podobnego działającego w oparciu o API fotolii. Działało tak, że można eksplorować całą bazę zdjęć fotooli a potem spersonalizować, wykadrować i zamówić wydruk. Niestety nie korzystałem z silnika presty ale coraz poważniej o tym myślę. Yabber widać, że już prawie prawie meta :rolleyes: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...