Jump to content

problem z tłumaczeniem i obrazkami w kategorii


marking

Recommended Posts

witam blok information mimo zainstalowania jezyka PL, skasowania ANG i zmiany wszystkie na PL nadal mam jako information, jak to zmienic? :)

PROBLEM NUMER 2

Jeszcze jeden problem

default bootstrap standardowy szablon presty

wiem ze jak ustawię obrazek dla kategorii prostokątny, to miniatura w kwadracie tez będzie prostokątna

jak kwadratowy, będzie kwadratowa

natomiast pytanie brzmi inaczej,

czy istnieje mozliwosc ustawienia obrazka, ale aby nie był on wyświetlany nad kategorią?

tj czy moge ustawić jakośobrazek w panelu admina (obrazek kategorii), ale zeby wyswietlał mi się on tylko w tych kwadratach, ale nie wyswietlał nad nazwą kategorii po kliknięciu w nią

 

z gory dzieki

post-1059771-0-61053800-1437554705_thumb.jpg

Edited by marking (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1)Moduły i usługi > Blok CMS > Konfiguracja bloku CMS > edytuj

2)Nie wiem czy cię dobrze zrozumiałem i nie wiem co chcesz dokładnie zrobić

ale ja namawiał bym aby zostawić ten obrazek i dodatkowo dodać dobry opis.

Bez obrazka i opisu strona będzie słabo indeksowana w Google.

Link to comment
Share on other sites

ok z lewej strony zmieniło mi się Information na informacje, natomiast pozostałe elementy, które są tj delivery itd nadal jest po angielsku

w stopce również nadal jest INFORMATION a nie informacje (w stopce pod newsletterem)

moglbys pomoc zaradzic cos na to? :)

Link to comment
Share on other sites

to już ostatnie z tego levego information nie wiem gdzie moge zmienić szukam i szukam i w tłumaczeniach i w konfiguracjach modułu

zeby zmienić nazwe delivery na wysyłka a np. legal notice na nota prawna

Link to comment
Share on other sites

Takie moje rozwiązanie odnośnie grafik do kategorii ((gdzieś znalazłem podpowiedź na forum ENG):

 

1. Główne zdjęcie kategorii w domyślnym szablonie zrobiłem 870x217 px - wymiar category_default

2. Zdjęcie kwadrtowe zrobiłem grafikę oczywiście w kwadracie np. 500x500 px i nadpisałem w katalogu /img/c/15-medium_default.jpg

Gdzie 15 jest numerem kategorii. Niestety ręczna robota i przy dużej ilości kategorii dużo pracy, ale jak na razie innego rozwiązania nie znalazłem.

Oczywiście przy regeneracji zdjęć głównych pewnie się nadpiszą prostokątami - nie regenerowałem obrazków.

 

Próbowałem wcześniej zrobić nowy rozmiar zdjęcia (miniaturkę kategorii w prostokącie 174x44px)i podpiąć tylko pod kategorie np. medium_default_category i odhaczyłem medium_default (125x125px)  ale niestety nie działa. Może ktoś wie dlaczego ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...