Jump to content

Dobierka pre cz


Slebodnikt

Recommended Posts

Dobrý deň chcel by som sa opýtať, pracujem na novom eshope a mám vytvoreného dobierku pre svk to v pohode a funguje to ale ked to chcem nastavit pre cz s inymi cenami nezobrazuje sa mi to ak chcem objednat tovar pretoze som skusal urobit objednavku a stale mi vyhodi iba osobny odber alebo dobierka pre slovensko no ja mam vytvorenu aj dobierku pre cz. Neviete mi niekto poradit ??? Vopred dakujem

 

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, musis si najskor vytvorit prislusne regiony (zony), napr. Slovensko a Cesko, potom zeditovat tieto krajiny a priradit ich k tymto regionom. Nasledne vytvoris dopravcov, s vlastnymi cenami, ale kazeho pre samostany region (a teda aj krajinu). Resp. jedneho dopravcu ale. roznymi cenami pre kazdy region.

 

Gabriel

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, musis si najskor vytvorit prislusne regiony (zony), napr. Slovensko a Cesko, potom zeditovat tieto krajiny a priradit ich k tymto regionom. Nasledne vytvoris dopravcov, s vlastnymi cenami, ale kazeho pre samostany region (a teda aj krajinu). Resp. jedneho dopravcu ale. roznymi cenami pre kazdy region.

 

Gabriel

 

 

No ja som to najprv urobil tak že som som vytvoril sr aj cz, pridelil som im hodnoty no pre svk v pohode a pre cz mi to neprepocitalo ceny. Tak som to skusil osobitne tak ze mam jeden pre svk a jeden pre cz no nezobrazuje mi to ak skusam skusobnu objednavku a neviem co s tym.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...