Jump to content
  • 0

Obrazki w kategoriach i minatury


maniek0217

Question

Mam preste 1.6 i przy tworzeniu kategorii dodaje obraz oraz miniaturę. Na stronie sklepu i kategorii zawsze wyświetla się obrazek który dodałem w miejscu Obraz, jak go usunę a zostaje obrazek w miejscu miniatura to miniatura się nie wyświetla. Jak ponownie wgram plik w miejsce obraz to miniatura się wyświetla. Chciałbym dać inny obrazek miniatury i inny obraz (ten większy co wyświetla się na górze po wejściu w kategorię ) lub da jakiś tekst a się nie da.

Link to comment
Share on other sites

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1.jpg

 

 

1a.jpg

 

1ab.jpg

 

no więc opcja pierwsza jest taka, że gdy nie ma obrazka dodanego w miejscu "obraz" to nie ma zdjęcia w miniaturze w podktegoriach (zdjęcie2) oraz nie ma zdjęcia tuż nad produktami w danej podkategorii.

 

2.jpg

 

2a.jpg

 

2ab.jpg

 

 

 

Opcja druga jest taka, że gdy dodam obrazek w miejscu "obraz" to pojawia się zdjęcie w miniaturze podkategorii oraz pokazuje się duży obrazek nad produktami w podkategorii.

Chciałbym żeby obrazek był tylko w miniaturze podkategorii ale żeby nie było go nad produktami. Chciałbym tam umieścić krótką informację tekstową wpisując w pole opisu.

Edited by maniek0217 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ta część za to odpowiada.

 

<div class="content_scene_cat_bg"{if $category->id_image} style="background:url({$link->getCatImageLink($category->link_rewrite, $category->id_image, 'category_default')|escape:'html':'UTF-8'}) right center no-repeat; background-size:cover; min-height:{$categorySize.height}px;"{/if}>
                        {if $category->description}
                            <div class="cat_desc">
                            <span class="category-name">
                                {strip}
                                    {$category->name|escape:'html':'UTF-8'}
                                    {if isset($categoryNameComplement)}
                                        {$categoryNameComplement|escape:'html':'UTF-8'}
                                    {/if}
                                {/strip}
                            </span>
                            {if Tools::strlen($category->description) > 350}
                                <div id="category_description_short" class="rte">{$description_short}</div>
                                <div id="category_description_full" class="unvisible rte">{$category->description}</div>
                                <a href="{$link->getCategoryLink($category->id_category, $category->link_rewrite)|escape:'html':'UTF-8'}" class="lnk_more">{l s='More'}</a>
                            {else}
                                <div class="rte">{$category->description}</div>
                            {/if}
                            </div>
                        {/if}
                     </div>
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam.

Nowa instalacja, mam ponad 5 tyś produktów. Przenoszę produkty programem FirmesLink. Widzę produkty, widzę kategorię ale:

- nie widzę miniatur zdjęć w adminie - po wejśćiu w dany produkt w kategorię zdjęcia, są tam widoczne

- nie widzę z poziomu sklepu żadnych zdjęć

Wygenerowałam wszystkie nowe miniatury. Czyściłam cache, włączałam i wyłączałam przyjazne adresy URL z generowaniem miniatur. Nie wiem co dalej.

Zauważyłam, że na stronie produktu w kategorii ZDJĘCIA nie mam zaznaczonej opcji OKŁADKA, jednak nawet po zaznaczeniu jej i zapisaniu (pomyślnym), opcja zostaje dalej nie zaznaczona.

Pierwszy raz zdaża mi się coś takiego, do tej pory zdjęcia były zawsze widoczne :(

post-722286-0-37857500-1449047340_thumb.jpg

post-722286-0-45541100-1449047342_thumb.jpg

post-722286-0-57110900-1449047488_thumb.jpg

Edited by Faenza (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...