Jump to content

lepragon bakarmısın bi acaba

Mustafa BAKIR

Recommended Posts

arkadasım o tema bana ait. 15 gundur onunla ugrasıyorum. Kusura bakma onu sana veremem ben kullanacağım. Fakat eski bir tema yapmıştım kendime onu verebilirim. Ama sana gore hazırlamam lazım. Çünkü tpl dosyalarına kodlar ekliyorum. Ytl ye çevirmesi için falan, onları temizleyip veririm sana. Arama Sepet gibi şeylerin yok olmasını istiyormsan. Moduller sayfasından uninstall yapmalısın. Tema ile alakası yok onun. Modulu uninstall yaparsan, hangi temayı kullanırsan kullan o bloklar olmaz

yeşil i düzenldin galiba buldum sağol son sorum olcak kardeş sitede kayan yazı yapmışsın sol da yukarı aşağı haberler die modulse verimisin veya naısl yaptın bide fiyat a kdv li kdv siz fln yapmışsın onları öğrencektim temadaki produc.tpl dense atarmısın acaba

evet temadaki product.tpl den yapyım. ama veritabanından fiyatı kendim alıp, belirlediğim kurla çarpıp, kdv ekledim. Php kodları sayesinde. kayan yazı modulunude yayınlamıştım atayım hemen sana. yanlız şöyle bir durum var. O modulu yoneyim panelinden haber ekleme şekline getirmedim. Uğraşamadım. Modul sadece bir bloğa marque ile kayan yazı ekliyor. Haberleri slidingnews.tpl dosyasından değiştirebilirsin.

http://rapidshare.com/files/137713133/slidingnews.rar.html

• 6 months later...