Jump to content
  • 0

Linki nofollow


Shibotsu

Question

Witam raz jeszcze!

Wiem, że ostatnio strasznie nudzę, ale to chyba ostatni problem z którym nie mogę sobie poradzić. Rozwiązanie proponowane przez wielu w sieci to wykupienie dodatkowego modułu za 150EUR co jest absurdem...

 

Całość polega na tym, że potrzebuję mieć kontrolę nad tym które linki wychodzące ze sklepu mają rel="nofollow", a które nie. Sprawa jest na tyle ważna, że z kart produktu wychodzi baner do powiązanego bloga i aż strach pomyśleć co się stanie jak ze sklepu będą wychodziły setki linków do follow :)

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wydaje mi się że można by spróbować zrobić coś na zasadzie if page_name product rel nofollow else follow, nie było by to idealne rozwiązanie ponieważ wszystkie linki z karty produktów były by nofollow, być może sklep by na tym bardzo nie ucierpiał.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

aż strach pomyśleć co się stanie jak ze sklepu będą wychodziły setki linków do follow :)

Dramatyzujesz ;) Masz setki linków wychodzących z każdej strony? To co Ty tam likujesz? ;)

Pisałeś w innym temacie, że w kodzie próbowałeś dodać - sprawdzałeś i na pewno edytor to czyści? Żeby się nie okazało jak z listami ;)

Może określ o jakie linki chodzi gdzie one są i jak są dodawane, będzie łatwiej coś zaproponować może...

Edited by ListwySamochodowe.pl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

"W kodzie" czyli w TinyMCE w edytorze kodu źródłowego HTML. Po zaktualizowaniu opisu produktu, moje zmiany w tym kodzie źródłowym czyści.

Setki linków wychodzących nie z każdej strony. Każda strona produktu ma graficzny link wychodzący do powiązanego ze sklepem bloga. Biorąc pod uwagę, że w sklepie będzie docelowo 150-200 produktów, to mamy 150-200 linków dofollow na linii 1 domena -> 1 domena. A konkretniej to 1 domena -> 1 subdomena bo blog jest postawiony na subdomenie. Sytuacja niestety niedopuszczalna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...