Jump to content
  • 0

Parametr wyszukiwania w witrynie dla Google Analytics


staszek

Question

Mam ustawiona integrację przez Api ale widać nie obejmuje ustawien wyszukiwania 

 

Aby raportować wysniki wyszukiwania google każe podać: 

 

"

  • W polu Parametr kategorii wpisz litery oznaczające wewnętrzną kategorię zapytań, np. „cat” lub „qc”.

 "

 

Macie pomysł co jest tym parametrem w presie ?

Testowałem 

"q" 

"szukaj"

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cześć, prawdopodobnie chodzi o "search_query" , ale dodając ten parametr mi nie do końca wszystko śmiga i zastanawiam się nad tym czy nie podać całego wyrażenia u mnie jest to "szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=". Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł :) ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 2/14/2018 at 11:23 AM, JokerACM said:

Cześć, prawdopodobnie chodzi o "search_query" , ale dodając ten parametr mi nie do końca wszystko śmiga i zastanawiam się nad tym czy nie podać całego wyrażenia u mnie jest to "szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=". Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł :) ?

Cześć, rozwiązałeś problem?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Joker ma rację - w Administracja -> Ustawienia Widoku -> Śledzenie wyszukiwania w witrynie wystarczy włączyć i jako parametr podać "search_query" w Parametrze zapytania i analytics ładnie ściąga dane. Później można sobie sortować najpopularniejsze zapytania w Zachowanie -> Wyszukiwanie w witrynie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...