Jump to content

špatné zobrazení produktů v kategorii - PROSÍM HELP


Marťas

Recommended Posts

Zdravím všechny a moc prosím o pomoc.

zkoušel jsem snad vše a nic nepomohlo.

 

V adminu mám produkty přiřazené správně v kategoriích ale v shopu se přiřazují špatně ať dělám co dělám.

 

konkrétně:

 

V kategorii solnalampa.cz/6-solne-lampy-elektricke mám 2 podkategorie:

 

solnalampa.cz/4-opracovane-el-lampy

a

solnalampa.cz/3-prirodni-lampy

 

Stále se mi však po otevření kategorie opracovaných lamp, zobrazují přírodní (v kat. přírodních také)

 

 

Zajímavé na tom je, že pokud v adminu změním kategorii u produktu jedné z opracovaných lamp a dám uložit, pak se naopak v obou kategoriích zobrazují právě všechny opracované lampy.

A naopak, pokud změním a uložím asociaci přírodní lampy pak se opět ukazují na webu u obou kategorií právě tyto přírodní lampy.

 

 

Už vážně nevím co s tím.

Kdo mi dokáže poradit toho budu chválit až do nebe. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

To jsem právě udělal... 

V databázi je vše správně.

Ono právě nejde jen o nějaký produkt, Děje se to právě u celé skupiny.

 

Jak změním asociaci jediného produktu který patří do kategorie opracovaných lamp, pak všechny tyto produkty z kategorie opracovaných se zobrazí i v kategorii přírodních (a ty přírodní ani v jedné).

Naopak pokud upravím asociaci jediného produktu v přírodních, pak se opracované nezobrazí ani v jedné z těchto kategorií a všechny přírodní se zobrazují v obou..

Link to comment
Share on other sites

Jakým způsobem jste produkty vkládal? Importem nebo ručně? Pokud ručně, používal jste fci duplikování produktu s jeho následnou editací nebo každý byl vytvořen unikátně? Co můžete ještě zkusit je prolézt kód šablony a porovnat s origo pokud tedy ji už rovnou nepoužíváte. Případně si zkuste vytvořit kategorie znovu a produkty do nich zavěsit (nebo si nazkoušku vyrobit další produkt zavěsit a otestovat) + zkontrolovat globální nastavení pro kategorie a produkty.

 

Pokud nepomůže nic zkuste si nainstalovat bokem testovací obchod a zkusit to stejné v něm. Předpokládám, že nyní máte deaktivovanou cache pro šablonu i shop tj. cokoliv provedete se ihned projeví při obnově v prohlížeči.

Edited by XM4N (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak mockrát děkuji za navedení, díky tomu mne napadlo následující.

 

Pomohlo ruční smazání smarty.

 

Znovu jsem v adminu zapnul - vše v pořádku. Ale jakmile jsem zapnul cachování se souborovým systémem okamžitě to začalo dělat znovu.

 

Takže teď pojedu bez cachování.

 

Co to ale způsobuje netuším..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...