Jump to content
  • 0

Konfiguracja w kategoriach prosze o pomoc


mlodszy1

Question

Witam,

 

Mam pytanie!

 

Czy można w prestashop 1.6 zrobic nastepujaca rzecz:

 

Mam drzewko kategorii rozwijana w dół i np. grzejniki----->aluminiowe i w aluminiowych chce zrobic "serie grzejników"( np. seria kolorowa, seria ladna, seria brzydka itd).

Klient klikajac na "serie grzejników" zobaczy produkty z tej serii do kupna. Ale "serie grzejników nie mogą byc w drzewku rozwijanym bo bede mial ich duzo, zrobi sie za duza lista i niektore nie beda widoczne na dole ekrenu.

 

Prosze o pomoc czy mozna to wogole wykonac?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

wydaje mi się że źle mnie zrozumiałeś.

Potrzebuje zrobić tak że będe miał kolekcje produktów. Tworze kategorie-drzewko: Samochody włoskie-----podrzędną pierwszą : sportowe, drugą : terenowe. W podkategori terenowe chcę mieć Kolekcje ferrari. I klikając na np Kolekcja ferrari, otwiera się 10 samochodów do kupna z cenami i opisami kazdy oddzielnie po kliknięciu na interesujący model ferrari przez klienta. Tylko patrząc na drzewko:

Samochodzy włoskie

              Sportowe

              Terenowe

                    Kolekcja Ferrari ---- nie może być widoczna w drzewku kategori tylko po kliknięciu w Terenowe( na pustym polu obok drzewka tam gdzie zazwyczaj pokazują się produkty) pokaże się Kolekcja ferrari następnie klikając na Kolekcje ferrari pokażą sie oferowane samochody.

 

Moze teraz przyblizylem o co mi chodzi.

Z gory dzieki za pomoc

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...