Jump to content
  • 0

Strona Producentów


2BC

Question

Witam, 

 

Czy istnieje możliwość/moduł dzięki któremu mogę utworzyć graficzną listę producentów na osobnej podstronie ? 

Chodzi oto aby Klient wybrał sobie jakąś kategorię produktów, potem na osobnej stronie wyświetla mu się pełna lista producentów (wraz z logotypami) z której wybiera sobie producent. I dopiero wtedy pojawia mu się lista produktów jaką dany producent oferuje. 

Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jak zawsze rozwiązanie problemu jest banalne. 

Pomimo aktywnych producentów z przypisanymi produktami etc i tak nie bedą się wyświetlać ponieważ domyślnie w preferencje->ogólny opcja "Wyświetlaj dostawców i producentów" jest ustawiona na NIE. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki za odpowiedź. 

W polskiej wersji nie ma /manufacturers tylko jest /producenci jednak tutaj jest problem. 

Otóż po dodaniu kilkunastu producentów i przypisaniu do nich produktów jak wchodzę na /producenci to pojawia mi się strona:

MARKI Brak producentów

jakiś pomysł dlaczego ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Niestety: 


en/manufacturers


STRONA NIEDOSTĘPNA

NIESTETY, PODANY PRZEZ CIEBIE ADRES STRONY NIE JEST DOSTĘPNY.

pl/manufacturers 


STRONA NIEDOSTĘPNA

NIESTETY, PODANY PRZEZ CIEBIE ADRES STRONY NIE JEST DOSTĘPNY.

/manufacturers


STRONA NIEDOSTĘPNA

NIESTETY, PODANY PRZEZ CIEBIE ADRES STRONY NIE JEST DOSTĘPNY.


/producenci

MARKI Brak producentów

 


Link to comment
Share on other sites

  • 0

W zasadzie jeden błąd mówi, że nie masz w ogóle producentów... mam wrażenie, że masz w sklepie kategorie, które sobie nazwałeś tak jak producenci mają nazwy marek i myślisz, że od razu są producentami? :)

 

A jeśli jednak rzeczywiście dodałeś producentów w zakładce Katalog -> Producenci to może są nieaktywni? (bo właśnie taki status mają przy dodawaniu).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@Design4VIP

Katalog->Producenci 

mam 11 producentów, do 7 są przypisane produkty. Wszyscy są włączeni. Produkty jakie są dodane do producentów oczywiście są dostępne. 

 

@Krystian Podemski

Nie mówimy tutaj o kategoriach. Mówimy tu o producentach. Dodani są oni w Katalog->Producenci. Są aktywni (włączeni). 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To jeszcze dwie sprawy, jaka wersja PrestaShop? W 1.6.0.14 był problem z producentami, co prawda dla mnie on był randomowy ale bywało tak, że niektórzy kupujący nie mieli widocznej tej listy, czy multi-store czy pojedynczy sklep, nie miało to znaczenia, koniec końców nie badałem sprawy... więc jeśli masz 1.6.0.14 to być może jesteś "dotknięty" tym problemem, druga sprawa - korzystasz z domyślnego szablonu? customowego? jakieś customowe rozwiązania?

 

Jeśli nie korzystasz z domyślnego szablonu możesz spróbować przełączyć opcje w trybie debugowania w zakładce Zaawansowane -> Wydajność

Link to comment
Share on other sites

  • 0

I po podniesieniu wersji do 1.6.1 i przeniesieniu z home.pl na zenbox niestety ale błąd pozostał. 

Strony producentów NIE MA. 

Jakieś inne pomysły co może być przyczyną ? Albo po prostu jak rozwiązać ten problem ? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...