Jump to content

Nie działa {$product.reference} Blok Bestsellery


Fire_f0x

Recommended Posts

Dzień dobry, mam taki problem: 

Na głównej stronie mam block Bestsellery, i tam błędnie pracuje funkcja {$product.reference}

Naprzykład, w product-list.tpl ja dodałem taki kod

<div class="right-block">
<h5 itemprop="name">
 {if isset($product.pack_quantity) && $product.pack_quantity}{$product.pack_quantity|intval|cat:' x '}{/if}
 <a class="product-name" href="{$product.link|escape:'html':'UTF-8'}" title="{$product.name|escape:'html'  :'UTF-8'}" itemprop="url" >
  {$product.name|truncate:45:'...'|escape:'html':'UTF-8'} 
 </a>
<span id="layer_cart_product_attributes"></span>
<p class="product-index">{$product.reference}</p>
</h5>

We wszystkich innych miejscach na sklepie funkcja product.reference działa.

Przy odświeżaniu strony, losowo jest wstawiany indeks produktu. Czasem dodaje do 1 produktu a w 5 pozostałych indeks się nie wyświetla, a czasem w 2 działa, czasem wogóle. Totalnie losowo.

 

Czy spotkał się ktoś z tym dziwnym problemem na temat indeksu w module bestsellery?

 

Link do sklepu http://sklep.superpower.pl/NEW/

 

post-1000371-0-43433500-1433833910_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

po pierwsze to przesledz kontroler produktu i sprawdz jakie zmienne w ogole sa wysylane do szablonu. nie wszedzie sa wszystkie funkcje. presta by tego nie wytrzymala....

 

po drugie przesledz w samym szablonie zmienna $product i spradz co zwraca i czy w ogole w niej jest zawarty index, albo moze inaczej sie nazywa?

 

przesledzic zmienna mozesz np. przez {$product|var_dump} - zwroci ci pelna array() a dalej juz z gorki ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...