Jump to content
  • 0

Dodatkowe pola checkbox podczas rejestracji użytkownika [PS 1.6]


luq1

Question

Witam,
mam problem z dodaniem dodatkowych pól checkbox podczas rejestracji użytkownika.
Temat dosyć często poruszany ale bez konkretnych rozwiązań (przynajmniej ja takich nie znalazłem :( ).
Z tego co przeczytałem w masie różnych postów to potrzebuję:

Rejestracja:
- pole z akceptacją wykorzystania danych osobowych;

- pole z akceptacją regulaminu.

 

Zamówienie:

- tutaj podczas tworzenia nowego konta użytkownika w procesie zamówienia będą pojawiały się te same checkboxy.
- Regulamin będę dodawał w postaci PDF w mailu do klienta podczas składania zamówienia.

 

 

W tym momencie:

- mam włączony checkbox na końcu procesu zamówienia produktu (Warunki korzystania z usługi - standardowy z presty)

- po zainstalowaniu standardowego modułu o ochronie danych osobowych nie pokazuje się nic podczas zakładania nowego konta. (Przetestowałem to także na świeżej instalacji)

- odnośnie dodawania regulaminu w postaci PDF do maila poradzę sobie sam, korzystając z porad umieszczonych na tym forum.

 

Czy ktoś mógłby mi pomóc rozwiązać problem ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Edited by luq1 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Podczas rejestracji nie ma obowiązku oznaczania ze zapoznało się z regulaminem, natomiast jeśli chodzi o ochronę danych osobowych to sprawdzałem i w najnowszej wersji czyli 1.6.0.14 ten moduł działa poprawnie. Jeśli u ciebie nie działa to spróbuj go przeinstalować, może wtedy ruszy, chyba że masz jakiś przekombinowany szablon i dlatego nie widzisz tego modułu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podczas rejestracji nie ma obowiązku oznaczania ze zapoznało się z regulaminem, natomiast jeśli chodzi o ochronę danych osobowych to sprawdzałem i w najnowszej wersji czyli 1.6.0.14 ten moduł działa poprawnie. Jeśli u ciebie nie działa to spróbuj go przeinstalować, może wtedy ruszy, chyba że masz jakiś przekombinowany szablon i dlatego nie widzisz tego modułu.

Właśnie znalazłem na zagranicznym forum, że moduł ma błędy w niektórych wersjach presta.

Po dodaniu tego samego komunikatu w drugim języku sklepu moduł zaczął działać i pojawił się podczas rejestracji.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...