Jump to content
  • 0

Problemy z CMS na Multistore w PS 1.6.0.13


effectdesign

Question

Witam.

Przepraszam za zawrót głowy, ale męczę się z tematem ze dwa dni już. I nie mogę sobie jednak z tym poradzić.

Opiszę problem poniżej. Sklep jest wykonany na Presta 1.6.0.13

Wcześniej działał jako zwykły przez około 5 miesięcy. Ostatnio Klient zażyczył sobie Multistore. I tak zrobiłem. Ale później po drodze pojawił się problem z modułem CMS (ustawieniami "Preferencje > CMS" w panelu admina).

Który nie jest widoczny po wyłączeniu "Multistore" . Natomiast po włączeniu "Multistore" pojawia się. Oraz przy tworzeniu nowych sklepów "Multistore" w panelu admina.

Załączam poniżej i opisuję screeny, może komuś udało się ten proble rozwiązać ?Dodam że wcześniej mi się to nie zdażyło.


post-275419-0-24209700-1432193057_thumb.jpg  - Sklep Multistore 1 - moduł CMS się wyświetla

post-275419-0-81090600-1432193067_thumb.jpg  - Sklep Multistore 2 - moduł CMS się nie wyświetla mimo że jest włączony, brak odpowiedniej kategorii

post-275419-0-45653900-1432193080_thumb.jpg  - Sklep Multistore 1 - moduł CMS kategoria główna się wyświetla

post-275419-0-12850500-1432193091_thumb.jpg  - Sklep Multistore 2 - moduł CMS kategoria główna się nie wyświetla


 Będę wdzięczny bardzo, za wszelką pomoc. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To nie tu konfiguruje się ten moduł. Wejdź w moduły -> Blok CMS dla 2 sklepu i przypisz mu odpowiednie CMS'y

Cześć.

Dzięki za pomoc.

Ale to nie o to mi chodziło.

Udało mi się ten problem rozwiązać.

Nie mogą być wyłączone nadpisywania kontrolerów.

I sklep się tworzy prawidłowo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...