Jump to content

Podwójne logowanie


procent85

Recommended Posts

Witajcie.

Mam sklep na Prescie 1.6.0.11. Od pewnego czasu (nie jestem pewny czy od zawsze) występuje problem z logowaniem.

Otóż po wejściu na stronę /logowanie podaję dane do konta, klikam "Zaloguj się" i... nadal jestem na stronie /logowanie.

Dopiero powtórne wpisanie hasła i kliknięcie "Zaloguj się" powoduje przejście do zakładki /moje-konto

 

Jest to uciążliwe dla moich klientów, ponieważ są przez to bardzo zdezorientowani. Najpierw próbują odzyskać hasło, następnie ponownie się zalogować i niestety, ale sytuacja się powtarza.

Zakładają więc nowe konto tracąc przy tym przypisany im rabat. 

 

Proszę, pomóżcie. 

Link to comment
Share on other sites

Cześć.

Trzeba by było w kodzie szukać by naprawić, lub zmienić adres tej strony od razu na:

https://finestcoffee.pl/logowanie?back=my-account

 

wtedy powinien działać bez problemu. Jest to rozwiązanie brzydkie ale działające, możesz je zastosować na początku przed poszukiwaniem w kodzie błędu. Może trzeba przycisk akcji w kodzie zmienić ale tego jeszcze nie sprawdzałem jak jest zbudowane.

Link to comment
Share on other sites

A więc zrobiłem kopię sklepu i bazy i zainstalowałem je na localhost.

Zaktualizowałem preste do najnowszej wersji korzystając przy tym z rady @endriu107

Niestety szablon został zmieniony, ale nie to jest najważniejsze. W najnowszej wersji mam nadal ten sam problem - podwójne logowanie :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...