Jump to content
  • 0

Control Theme - problem z instalacją


arquez

Question

Witam, 

kupiłem dziś szablon Control   ( http://www.prestahome.com/themes/control-new/

 

Myślałem że z płatnym szablonem instalacja pójdzie bezproblemowo ale niestety. 

 

Załadowałem plik zip (controlthemepackage.zip) dodaj szablon (i próbowałem dwóch opcji : najpierw importuj z ftp , potem dodaj z komputera ) - w obu przypadkach szablon załadował się, w panelu Presty widzę go pod nazwą CONTROL, jednak brakuje już miniaturki (jest tylko grafika z takimi trybkami - jak na zdjęciu). Gdy klikam użyj tego szablonu - przeglądarka przechodzi do nowej strony, wyswietla się długi adres na pasku jednak ciągle mam biały ekran i nic się nie dzieje.

 

Wchodząc pod adres sklepu widać ostatnio zainstalowany jakiś darmowy szablon testowy, inne darmowe szablony lub ten defaultowy wgrywają się normalnie a Control się wiesza w taki sposób jak opisałem.

 

Presta w wersji 1.6.0.14  czy to może  być problemem??? W pliku config zauważyłem ze jest do 1.6.013   - zainstalowalem nowa tzn starsza wersje presty od nowa czyli 1.6.0.13 i w dalszym ciągu to samo 

 

post-998388-0-51696700-1432028176_thumb.jpg

Edited by arquez (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dokładnie, sam bym raczej na to nie wpadł, zmiana wersji php w panelu administracyjnym na serwerze pomogła - więc jeśli ktoś początkujący w temacie jak ja ma kłopoty z wgraniem thema niech też na to zwróci uwagę. Wielki plus dla supportu za szybką reakcję. Temat można zamknąć

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...