Jump to content

jak usunąć prawa kolumną w ps 1.6.0.14


kapselj

Recommended Posts

Witam,

 

Mam zaktualizowany sklep do v 1.6.0.14. Używam szablonu.

 

Na stronie sklepu blok kontaktowy)( /index.php?controller=contact) treść ( mapa i informacje o sklepie) wyświetlają się na lewej i centralnej kolumnie zamiast całej szerokości.

 

Co ciekawe po odistalowaniu wszystkich modułów dot. bloków/informacji kontaktowych formularz pozostaje ale bez wyświetlania mapy tak jakby był na stałe.

 

W zarządzaniu kolumnami w zakłądce szablon/zawansowane nie ma niestety kolumny contact więc nie mogę jej dostosować.

Czy jest na to inny sposób aby wycentrować całość?

 

pozdrawiam,

KS

post-765893-0-83565300-1431533063_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Wyjątki działają poprawnie na pozostałych stronach. Tylko na tej jest problem z treścią.

Nie wiem czy to typowe dla PS ale jak odinstalowuję wszystkie moduły dot. bloków kontaktowych to i tak się wyświetla formularz kontaktu tylko już bez mapy.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za kiwkę. Jest tam ciekawy link do poradnika Veki dot. aktywacji kolumn: http://mypresta.eu/en/art/prestashop-16/an-error-occured-while-updating-this-meta.html

Niestety brak mi wiedzy aby ocenić ewentualne skutki tego kodu w kontekście sklepu który jest ukończony i w ciągłej produkcji.

 

Uprzejme pytanie do autora poradnika (Veki) jakich efektów można się spodziewać? Czy kolumny aktywują się wszędzie niezależnie od bieżących ustawień?

Nadmienię że sklep jest aktualizowany od wersji 1.5.4.

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Wg mnie powinieneś wejsc moduły->pozycje 

 

Znaleść cos co może się nazywać displayRightColumnContact  i uwolnić znajdujący sie tam moduł odpowiedzialny na wyświetlanie tych danych.

Link to comment
Share on other sites

dzięki za uwagę ale niestety nie ma takiej pozycji. Jest tylko displayRightColumnProduct ale tam nie ma tego modułu

 

displayRightColumnProduct 3 Moduły
This hook displays new elements in the right-hand column of the product page
  • 1 
     
    logo.png
    Revolution Slider.  - v4.6
    Revolution Slider - Premium responsive Prestashop slider
  • 2 
     
    logo.png
    Lojalność klientów i nagrody  - v1.2
    Dostarcz klientom program lojalnościowy.
  • 3 
     
    logo.png
    Przelewy24  - v3.2
    Przelewy24.pl Payment Service

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jest tak dlatego że dla tej rozdzielczości centralna kolumna ma ustawioną szerokość na 60%, jest to zdeklarowane w pliku css jednak nie wiem czy zmiana tego nie spowoduje innych zmian na pozostałych stronach sklepu więc najlepiej chyba będzie dla strony contact napisać osobny styl.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...