Jump to content

Import/synchronizacja XML - jaki moduł?


Kuras

Recommended Posts

Dzień dobry

 

Jest kilka modułów do importu i synchronizacji PrestaShop z hurtownią poprzez plik XML.

 

Który moduł polecacie? Jesteście w stanie ocenić, porównać kilka modułów?

 

Szukam moduł co będzie importował stany z pliku XML przygotowanego przez hurtownię.

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście używam eMagicOne Store Manager do importu plików przerobionych do CSV (czyli cechy w kolumnach, wartości w wierszach) ponieważ importuję około 50 różnych baz produktów od różnych producentów i muszę je wcześniej dopasować do określonego szablonu. Nie mam doświadczeń w importach typowych plików XML o strukturze "drzewa".

Ja akurat mam pełną wersję Store Manager for PrestaShop. Kluczowym dla mnie jest to że wspomaga mnie bardzo przy imporcie zdjęć produktów. Mam podgląd jaki jest stan zaciągania i cięcia na miniatury zdjęć i mam pewność, że wszystko poprawnie się zaimportowało. Jeśli z jakiś powodów wystąpi błąd lub program się zawiesi to po jego kolejnym otworzeniu kontynuuje on pracę tam gdzie ostatnio przerwał. Poza tym mocno pomaga jeśli dane z różnych źródłem posiadają błędy i chcesz je szybko i wygodnie poprawiać.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...