Jump to content

Wyświetlanie krótkiego opisu w widoku listy


Tomek_30

Recommended Posts

Witam

 

Formatowanie tekstu (przejście do nowego wersu) nie działa w widoku listy. (widok siatki działa poprawnie)

 

Próbowałem:

<br>

wypunktowanie

tabela

nic z tego nie działa.

Tekst wyświetla się w jednym wersie zamiast w kilku.

 

Proszę o radę jak temu zaradzić.

 

edit:

od razu dorzucę drugie pytanie:

Czy jest możliwość wyświetlania kilku cen w karcie produktu w zależności od ilości kupowanego towaru?

Czyli klient widzi 3 ceny: od 1 sztuki 1,50, od 10 sztuk 1,45 od 100 sztuk 1,40.

Wiem, że jest moduł rabaty ilościowe, ale jeśli chodzi o wyświetlanie to słabo to wygląda,

wolałbym ceny już po rabacie i najlepiej już w widoku kategorii.

Edited by Tomek_30 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

OK, poczekam na twoją podpowiedź.

 

nl2br też nie działa.

 

 

W widoku listy za wyświetlanie odpowiada fragment kodu:

<p class="product-desc">
tekst tekst
</p>
 
A w widoku karty produktu :
<div id="short_description_block">
<div id="short_description_content" class="rte align_justify" itemprop="description"><p>Short sleeved blouse with feminine draped sleeve detail.</p></div>
 
<p class="buttons_bottom_block">
<a href="javascript:{}" class="button">
Więcej szczegółów
</a>
</p>
<!---->
</div>

 

Link to comment
Share on other sites

Wrzuciłem nl2br do opisu produktu.

Czyli chyba nie o to Ci chodziło. 

:D no to wracamy do podstaw programownia.... wlasnei dlatego pytalem jak zostala ona uzyta i dlatego tez podalem linzka do innej funkcji, bardziej przydatnej w tym temacie. po pierwsze, takie funkcje uzywane sa do zmiennych 'echo' zwracajacych string. czyli juz powinna zaswiecic sie lampka nad glowa zeby szukac zmiennej odpowiadajacej za ten tekst. jezeli odnajdziesz ta zmienna i przeczytasz to co dorzucilem w linku do poprzedniego posta to masz rozwiazanie ;)

 

Ps. zaraz bedzie, ze znam rozwiazanie i jestem hamem, ze nie chce dac "gotowca"... takich nie daje i to nie dlatego ze jestem hamem... bynajmniej, to z dobroci. jezlei sam znajdziesz rozwiazanie, pojdziesz po wskazowkach, to raz, ze nauczysz sie czegos nowego, zrobisz to sam to szybciej zapameitasz i jezeli bedziesz mial podobny problem to juz sam sobie bedziesz Panem ;)

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Rozwiązane. Dzięki za pomoc.

Cały czas coś kombinowałem ze zmienną, ale nie wiedziałem, że cały wers to zmienna.

Długa droga, ale przynajmniej jeden problem udało się dziś rozwiązać.

 

 

Tylko kolejny problem, już mniej uciążliwy jest taki, że w tym opisie to usuwa całe formatowanie: kolory, pogrubienia itp.

Edited by Tomek_30 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Rozwiązane. Dzięki za pomoc.

Cały czas coś kombinowałem ze zmienną, ale nie wiedziałem, że cały wers to zmienna.

Długa droga, ale przynajmniej jeden problem udało się dziś rozwiązać.

 

 

Tylko kolejny problem, już mniej uciążliwy jest taki, że w tym opisie to usuwa całe formatowanie: kolory, pogrubienia itp.

na pewno rozwiazane? dluga droga? skasowanie ~10 znakow z rozszerzenia zmiennej? co u ciebie/wg ciebie jest zmienna?

 

to jeszcze raz, co i jak zrobiles, ze niby temat rozwizany? bo cos mi sie wydaje, ze znowu "pod gorke" ;) a z podpowiedzi - 'strip_tags' skorzystales w jakis sposob?

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...