Jump to content
  • 0

Reguły cenowe na koncie kienta


Haures

Question

Witam

 

 

Poszukuje rozwiązania pewnego problemu którego rozwiązania nie znalazłem przeglądając forum oraz dostępne moduły. Na początku wyjaśnię co chciałbym uzyskać. Mam grupę klientów z których każdemu chciałbym przydzielić indywidualnie wynegocjowany rabat na różne grupy towarów.

 

Jedyny pomysł na jaki wpadłem korzystając z narzędzi wbudowanych w prestę to stworzenie grupy klientów do konkretnej wysokości rabatu i danej grupy towarów i stworzenie dla tej grupy odpowiedniej reguły cenowej katalogu. Następnie przydzielenie danego klienta do odpowiednich grup w zależności od wielkości wynegocjowanego rabatu. Niestety grup i reguł będzie przy takim rozwiązaniu bardzo dużo (na chwilę obecną około 100, 24 grupy towarowe i średnio po 4 wartości rabatu dla każdej z nich)

 

Pytanie czy istnieje moduł, ewentualnie czy ktoś podjąłby się jego napisania (w takim przypadku bardzo bym prosił o szacunkową cenę takiej usługi) który oferowałby podobna funkcjonalność z tym że podobne reguły cenowe wprowadzałbym na karcie danego klienta. Niestety nie znam się na programowaniu i nie wiem czy opisana funkcjonalność jest do zrealizowania.

 

pozdrawiam

Waldek

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...