Jump to content
  • 0

Błędne ilości produktu


() Maciej ()

Question

Witam,

Mam dość nietypowy problem. Po aktualizacji firmesa w Preście 1.5.6 mam babola i nie wiem jak go teraz naprawić.

 

Otóż w (PA) panelu admina mam :

- lista produktów - ilości poprawne

- w kartotece produktu - ilości błędne

 

W sklepie :

- pokazują się ilości, które są widoczne w kartotece, ale dodać do koszyka da się tylko ilość, która jest widoczna na liście produktów.

 

Najgorsze jest to, że nawet jak wpiszę ręcznie ilość produktów to po zapisaniu w kartotece i na stronie widnieje wartość błędna.

Jest ona zależna od ilości produktów jakie były przy aktualizacji. I tak np było 10 sztuk to teraz pokazuje się na stronie sklepu 20. Było 4 to na stronie pokazuje 8. A jak sprzedam 1 sztukę to będzie stan powiększony o tę wartość początkową. Czyli odpowiednio do przykładu będzie widoczne 19 i 7.

 

Strona przykładowego błędnego produktu

http://aura.szczecin.pl/prysznice/7040-pojemnik-prysznica-quick-coupling-i-prysznic.html

Faktyczny stan tego produktu to 4, a nie tak jak pokazuje 8. Przy próbie dodania do koszyka 5 sztuk wywala już błąd.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Może inaczej podejdę do problemu. Może mi ktoś napisać w jakich tablicach trzymane są dane nt ilości produktu?

Oraz w jakiej tablicy trzymane są statusy zamówień.

 

 

------------------------------------------------

Okazuje się, że teraz każdy produkt z wprowadzaoną ręcznie ilością ma stan mnożony x2 przy aktualizacji stanu. W chwili kiedy dokonywany jest zakup ilości normalnie pomniejszają się o tyle co zamawia klient.

Edited by () Maciej () (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...