Jump to content

Jak aplikovat nový styl na konkrétní element?


Clay

Recommended Posts

zdravím,

měl bych jeden lama-dotaz :) nějakej návod jsem našel jen ve FR a moc moudrej jsem z toho nebyl.

potřeboval bych změnit barvu jen jednoho odkazu.
v css si jiný styl nadefinovat umím, ale ztroskotal jsem na tom jak pak tenhle novej styl přiřadit jednomu konkrétnímu odkazu (Přihlásit) - jako jediný je na černým pozadí a ostatní odkazy jsou černě, takže pak není vidět. jde o odkaz v hlavičce (Vítejte, "Přihlásit")

je potřeba nějaká úprava v header.tpl?

díky!

Link to comment
Share on other sites



dík, to si radši ještě projdu taky :), ale nejde mi teď právě ani tak o css, problém je až v tom že si sice v css přidám jiný styl, ale pak už nevím kam hrábnout abych změnil to, jaký styl se aplikuje na tenhle konkrétní odkaz

zkrátka něco jako kdybych chtěl změnit třeba nadpis z h2 na h1 v určitým modulu - zvládnu změnit to jak má nadpis h2 vypadat, ale už nevím kde najít to co definuje jestli ten konkrétní text bude stylem h1 nebo h2
Link to comment
Share on other sites

nebo ještě líp si udělej novou třídu v global.css a v tom .tpl jenom odkazuj. inline styly nejsou nic moc, akorát zbytečně zvětšují stránku.


Myslíš že ten 1kb někoho posere? :D v době 50Mbitových připojení?

nevim, jestli zrovna kvůli velikosti, ale rozhodně jsou inline css fakt horší než v samostatnym souboru.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...