Jump to content

Pogrubienie bloku kategorie


nowakkko

Recommended Posts

Witam, dopiero rozpoczynam swoje przygody z Prestashop, mam takie pytanie: w jaki sposób można pogrubić nazwy (tylko nazwy) kolumny (bloku) kategorii, aby się wyróżniały? Można to gdzieś ustawić w opcjach? :) Moja Presta to: 1.5

Link to comment
Share on other sites

W opcjach raczej nie, trzeba będzie edytować kod i tu wiele zależy również od szablonu z jakiego korzystasz.

 

Skoro zaczynasz przygodę z prestashop to dlaczego nie od najnowszej wersji czyli 1.6?

Dziękuję za zainteresowanie się tematem. Hmm, powiem szczerze, że sklepu opartego na Prestashop nie instalowałem, robił to znajomy, który mówił, że 1.5 jest lepsza niż 1.6, bo ta nowsza jeszcze nie jest wersja stabilna i może zawierać błędy. Stąd można pobrać szablon, którego aktualnie używam: http://wyslijto.pl/files/download/2kiurs85gs w którym miejscu może znajdować się ten kod, który należy edytować?

Link to comment
Share on other sites

Z wersji 1.6 to według mnie są 2 podwersje na których można śmiało pracować 1.6.0.9 i najnowsza czyli 1.6.0.14

 

Odnośnie problemu to może lepiej będzie jak podasz link do sklepu niż do szablonu, po pierwsze nie wiem czy szablon który udostępniasz jest ogólnie darmowy więc jeśli nie to możesz się narazić autorowi szablonu, a po drugie i chyba najważniejsze musiałbym zainstalować ten szablon żeby sprawdzić i jest to mało optymalne rozwiązanie dla mnie skoro ty już go masz zainstalowanego :)

Link to comment
Share on other sites

Z wersji 1.6 to według mnie są 2 podwersje na których można śmiało pracować 1.6.0.9 i najnowsza czyli 1.6.0.14

Ooooo, tego nie wiedziałem, jak nie będzie mi odpowiadać 1.5, to być może przejdę na 1.6. A tak szczerze, to duża jest różnica pomiędzy 1.5 a 1.6? :)

 

 

Odnośnie problemu to może lepiej będzie jak podasz link do sklepu niż do szablonu, po pierwsze nie wiem czy szablon który udostępniasz jest ogólnie darmowy więc jeśli nie to możesz się narazić autorowi szablonu, a po drugie i chyba najważniejsze musiałbym zainstalować ten szablon żeby sprawdzić i jest to mało optymalne rozwiązanie dla mnie skoro ty już go masz zainstalowanego :)

Na razie to wygląda bardzo amatorsko i "bidnie": http://sklephydrauliczny.cba.pl/sklep/index.php Z tego co czytałem w necie o tym szablonie, to jest darmowy. Jeśli nie, to go usunę, po prostu :)

Link to comment
Share on other sites

naprawde powinienes wybrac wersje 1.6 bedziesz wtedy zarzadzal czyms co jest na czasie i ewentualnie ludzie moga pomoc na forum 

po drugie zmien ten szablon na jakikolwiek responsywny - w tych czasach ludzi z przyklejonymi smartfonami do dloni to standard :P

Link to comment
Share on other sites

Odpowiadając na pytanie to plik layouts.css linia 715 można dodać np. font-weight: bold;

 

Poza tematem to weź na poważnie moją i kolegi @hatak sugestie odnośnie 1.6 a odnośnie responsywnego szablonu to już niemal podstawa w "tych czasach".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy da się edytować poszczególne zagłębienia podkategorii?

Np żeby każda kolejna głębiej zagnieżdżona kategoria miała większe wcięcie z lewej lub inny kolor?

 

Czy rozwiązania tego problemu szukać w .css czy kombinować z plikiem .tpl ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...