Jump to content
  • 0

Autoodtwarzanie plików wideo


raxo.krakow

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Kurcze zamiast marudzić to byś pomógł mi to ustawawić, pisanie treści które nic nie wnoszą to żadna pomoc no ale skąś musisz mieć te blisko 1500 postów.

Aaaa i bardzo przepraszam jeśli komuś coś utrudniłam.

 

Pozdrawiam,

Ania

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Po pierwsze zanim odpisałem w tym wątku udzieliłem odpowiedzi w innym, tak mam sporo postów na forum śmiało przeglądnij je najpierw wszystkie a później mi dopiero zarzuć że nie pomagam.

 

...pisanie treści które nic nie wnoszą to żadna pomoc...

Pisanie 2 wątków o tej samej treści również nic nie wnosi, tak samo jak brak kultury. Nie pracuję tutaj na etacie i moja pomoc == moja dobra wola.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No to masz kolejne trzy nic nie wnoszace posty (wymieniasz je na jakieś punkty w tesco czy co?)

Jak byś zwrócił uwagę bystrzaku to byś zauważył że jestem nowa na tym forum, nie piszę nic tylko dla samej zasady pisania, nie pouczam innych (rozumiem, że ty już jesteś od tego), nie umiesz pomóc to nie pisz chyba że startujesz w jakimś konkursie na moderatora.

 

Pozdrawam,

Ania

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Problem rozwiązy.

Jak by ktoś kiedyś potrzebował pomocy to podpowiadam.

Do kodu HTML dodajemy ?rel=0&autoplay=1.

np. fragment kodu przed zmianą - <iframe width="640" height="360" src="[YouTube Video URL]" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

i po zmianie - <iframe width="640" height="360" src="[YouTube Video URL]?rel=0&autoplay=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Oczywiście jeśli używacie <iframe> należy zmienić wcześniej domyślne ustawienia w: Preferencje/Ogólny/Pozwól na iframes w polach HTML na TAK

 

Panu "moderatorowi" endriu107 dziękuję za pomoc, bezcenne uwagi i życzę wstawania tylko prawą nogą.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...