Jump to content
  • 0

Problem z wejściem na stronę sklepu


Robroy345

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dlatego nie warto produkcyjnego sklepu robić na presatcloud, nie masz żadnych praw do niego i nic nie naprawisz jak sie popsuje. Lepiej więc dać kilka złotych za hosting i mieć swój sklep niż za darmo mieć sklep który nie jest Twój i nie koniecznie działa. Prestashop ma jakiś problem sprawdzałem na testowym cloudzie i jest to samo.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki za rade jest ona bardzo cena jak dla mnie bo fakt sklep co nie działa to jest dno. Mam parę lamerskich pytań i mam wrażenie że są one tak lamerskie że nawet google nie chce pomóc. Był bym wdzięczny za sprostowanie ;)

 

1. wgram preste na hosting jak wygląda edycja sklepu? mam takie zaplecze jak logując się do cloda na preście?

2. jeśli już zedytowałęm katalogi, moduły, wygląd strony, na cloudzie w preście da się to jakoś sensownie przerzucić na hosting? czy muszę robić to od nowa?

3. Korzystając z okazji. Taka kwestia. Chciałem podać dwa konta bankowe zależnie od waluty w której ktoś kupuje towar bez tych durnych przeliczników walut w sklepie. Jestem zielony w kodzeniu jak mam się za to zabrać?

 

Będę wyjątkowo wdzięczny za pomoc za która z góry dziekuje ;) 
ps. majówka z prestą.. ehh ale wam życzę udanego grillowania! :)

Edited by RolePlay.poland (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...