Jump to content
  • 0

Problem z tłumaczeniami modułów


ania17wawa

Question

Witam, posiadam sklep oparty na platformie Prestashop. Wersja Presty to: 1.5.6.0 Dostawca to: home.pl

 

Chciałabym przetłumaczyć jeden moduł, jednak po zalogowaniu się do panelu sklepu i po kliknięciu w zakładkę "tłumaczenia" i wybraniu "tłumaczenie zainstalowanych modułów" pojawia mi się ten oto napis:

 

Uwaga, Twoja konfiguracja PHP ogranicza maksymalną ilość pól przesyłanych za pomocą formularza: 1000 dla max_input_vars.
Poproś swojego usługodawcę hostingu o zwiększenie tego limitu do 1972 co najmniej lub edytuj plik z tłumaczeniem ręcznie.

 

 

 

Czy ktoś wie jak to skonfigurować, tak, aby można było z powrotem tłumaczyć moduły? Dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

w swoim pytaniu masz zawarta odpoweidz: "Poproś swojego usługodawcę hostingu o zwiększenie tego limitu" wyslij do supportu home.pl prosbe o zwiekszenie limitu.

 

ewentualnie, tylko nie wiem, i wrecz watpie, ze home dopuszcza takie mozliwosci mozesz sam zwiekszyc ta wartosc czy przez dodanie php.ini czy w samym .htaccess

bylo to poruszane dziesiatki-setki razy na tym i wielu innych forach. wystarczy przeszukac pod katem nazwy zmiennej ;) np to forum: https://www.prestashop.com/forums/index.php?app=core&module=search&do=search&fromMainBar=1  i 'max_input_vars'

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

@design4VIP (deejay3 chciałem z rozpędu napisać :) ) nie którym osobom to nie warto odpowiadać, na innym forum z rana jej odpisałem na to pytanie a tu się pojawiło 4 godziny później, tylko po co?

 

Część osób sobie nie zdaje sprawy że większość osób odpowiadających na pytania tutaj odpowiada również na pytania w wszystkich polskich forach prestashop, i chodzą spamują i powielają pytania na które już dostały odpowiedzi.

 

http://prestadesign.pl/topic/6679-problem-z-tłumaczeniami-modułów/#entry32792

Link to comment
Share on other sites

  • 0

tez czesto mam wraznie deja vu :D ale... jest pytanie == jest odpoweidz. z drugiej storny patrzac na "ogladajacyh' to ci tez nie skacza z forum na forum a jesli nawet to znajda odpowiedz albo tutaj albo gdzie indziej ;) tez trzeba patrzec na to z tej drugiej strony ;) takich "etatowych odpowadajacych" jest garstka a pytajacych rzesza ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...