Jump to content
  • 0

barak produktów na stronie głównej


netaz76@gmail.com

Question

18 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Robiłam juz to niestety nie działa. Sadzę ze jest problem w odnoszeniu poniewaz jak najadę mysza np. na nowości to podswietla mi sie zupełnie inny link niż w porzednim sklepie w tej samej wersji. Zobacz proszę na dole PrtSc. Tak jakby brakowało częsci linka. Jeśli coś pomoże to link do sklepu http://serwer1591709.home.pl/ . Sprawdzałam również podczepienia modułów i wszystko jest dokładnie tak samo jak w poprzednim sklepie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Niestety nie jestem informatykiem i trzeba do mnie łopatologicznie. Głupie pytanie ale co są to htaccessy? Dodam moe ze sklep był stawiany od początku na home.pl bez kopiowania pików. Rzeczywiście sklep od poczatku miał błedy  ale podpierając sie forum udało mi sie je wyeliminować. Pozostał niestety ten, ale jest kluczowy dla dziłania sklepu :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Widzę że sklep nie ma rozjechanej grafiki, na home standardowo jest tak że należy zmienić w plikach htaccess Filesmatch na Files, w innym wypadku pewne elementy się nie wczytują jak należy więc zaczął bym od tego. Dodatkowo możesz włączyć tryb debugowania może się coś więcej pokaże.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...