Jump to content
  • 0

Zdjęcia w podkategorii


two

Question

Witam,

 

Potrzebuję zrobić w moim sklepie menu które będzie zawierać 4 działy. Po kliknięciu na poszczególny dział wyświetli się strona z podkategoriami w formie małych zdjęć, banerów (po dwa banerki w rzędzie). Po kliknięciu na poszczególne zdjęcie (banerek) wyświetli się lista produktów do kupienia w sklepie. Czyli na przykład mam cztery główne działy: narty, rowery, wrotki, łyżwy. Po kliknięciu na dział narty pokazują mi się banerki na przykład "dla dziecka", "dla kobiety", "dla mężczyzny". Po kliknięciu na banerek "dla kobiety" wyświetlają mi się narty które są tylko dla kobiet. Macie może pomysł jak to zrobić? Rozumiem, że można to załatwić tworząc odpowiednie kategorię, ale jak dodać te zdjęcia "dla dziecka", "dla kobiety", itd? Próbowałem to jakoś zrobić przez theme configurator, ale nie wiem jak dodać nowego hooka żeby można było dodawać te obrazki które będą linkami, ale także żeby w odpowiednich działach (narty,rowery, wrotki, łyżwy) wyświetlały się inne banerki. Bardzo proszę o pomoc, bo męczę się z tym już od dłuższego czasu.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...