Jump to content

Wsparcie dla handlowca Prestashop


RSI-SHOP

Recommended Posts

Witam. Mam pytanie do furomowiczów. Potrzebuję handlowcowi dać mozliwość zbierania zamówień od klientów ale, żeby zamówienia które zbierze były bezpośrednio wczytywane do Prestashop. Tylko pytanie czy coś takiego wogóle istnieje ?. A może ktoś już ma jakiś sprawdzony sposób - nie ukrywam , że chcę to zautomatyzować jeżeli chodzi o wysyłkę zmamówień.. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ale jak chcesz zbierac te zmowienia? chodzac po domach? (tutaj przyklad) czy przez jakies inne storny?

 

pierwsze proste do rozwiazania, w presta (chyba od 1.5.6.2 jak dobrze pamietam) mozesz tworzyc tak konta klientow jak i ich zamowienia z poziomu panelu. w zakladcze "zamowienia" masz na samej gorze (zielony pasek) plusik z 'dodaj zmoanienie'

 

jezleli chodzi o druga opcje to juz raczej oparlbym to na API, presta moze takowe wysylac jak i pobierac. PA > zaawansowane >API

Link to comment
Share on other sites

Mam od tego przedstawiciela - a sama branża ma zapotrzebowanie na rynku - jak i stacjonarne punkty w całej Polsce. Coś na zasadzie działania COCA COLI - że przedstawidziele ich jeżdzą po Polsce. Tu podobnie. A cały asortyment mam w połączeniu ze sklepem bo to branża kosmetyczna. I teraz zastanawiam sie też czy było by to optymalne rozwiązanie....

Link to comment
Share on other sites

no to tak jak pisalem, masz dwie mozliwosci. albo budowa osobnego systemu, w ktorym kazdy przedstawiciel moglby recznei wprowadzac zamowienie i przez API program przekazywalby do presta.... ale to samo moze robic kazdy przedstawiciel (tutaj mozna utworzyc kazdemu osobne konta, wteddy widac kto i kiedy dodawal takie zamowienia) w samym panelu presta przez dodanie nowego klienta i storzenie dla niego zamowienia.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...