Jump to content
  • 0

Płatność klienta po dostaniu maila o statusie skompletowano


kristosz

Question

Witam mam kilka pytań. Bede bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. 

 

1. Czy da się skonfigurować preste z poziomu backoffice (jeżeli sie nie da to jak to zrobic grzebiąc w plikach) tak aby,

 

klient po wybraniu koszyka i przejściu wszystkich kroków do ostatniego gdzie w moim przypadku ma tylko do wyboru płatność przelewem ( ten standardowy moduł w podstawowym szablonie presty 1.6) po wybraniu tej płatności dostał wiadomość że ma wstrzymać się z płatnością i czekać na potwierdzenie zmiany statusu na skompletowano i taka samą wiadomośc dostać automatycznie na maila. Po czym dopiero jak pracownik przydzieli status skompletowano, klient dostaje maila o tym żeby dokonać płatności na podany mail. I potem dopiero po zaksiegowaniu zmiana statusu na wysłane. 

 

2. Czy z poziomu backoffice moge zmienić napis nasze sklepy na nasz sklep? jeśli tak to gdzie szukać?

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

ad1  mysle ze lepiej zrobic to za pomoca statusow - usuwasz dane o platnosci z modulu bankwire dodajac info o tym ze info po skompletowaniu -  a pozniej zrobic email z danymi do przelewu i podlaczyc go do jakiegos stausu "skompletowano"

 

ad.2 lokalizajca-> tlumaczenia 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Co do drugiego to jak wchodze w tlumaczenia stron sklepu to da sie wejsc ale tam tego nie ma z kolei jak chce wejsc w tlumaczenia modułów to wyswietla mi sie taki blad ( mam wersje 1.6 zainstalowana na lokalnym serwerze za pomoca xampp) : 

 

Uwaga, Twoja konfiguracja PHP ogranicza maksymalną ilość pól przesyłanych za pomocą formularza
1000 dla max_input_vars.
Poproś swojego usługodawcę hostingu o zwiększenie tego limitu do przynajmniej 2997, albo będziesz musiał edytować pliki tłumaczenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Komunikat jasno mówi że jest to ustawienie serwera więc szukaj tam gdzie masz pliki serwera, nie działam na xamppie wolę wamp jednak taki plik powinien być.

 

 

Edit:

Wpisane w google 2 pierwsze wyniki od góry:

 

http://stackoverflow.com/questions/6185319/how-do-i-edit-php-ini-file-in-xampp-server

http://stackoverflow.com/questions/16934487/php-ini-file-is-available-in-xamp-folder

Edited by endriu107 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

No ok tylko po zwiekszeniu wartosci do 3000 pokazuje sie komunikat Uwaga, Twoja konfiguracja PHP ogranicza maksymalną ilość pól przesyłanych za pomocą formularza

1000 dla max_input_vars.
Poproś swojego usługodawcę hostingu o zwiększenie tego limitu do przynajmniej 3020, albo będziesz musiał edytować pliki tłumaczenia.

 

i pozniejsze zwiekszanie do 3020 czy nawet wiecej nic nie daje

Link to comment
Share on other sites

  • 0

:) widzisz mówiłem że cienko mi idzie. Udało sie po usunięciu srednika i nastepnie zrestartowania serwera w xampie. Bardzo Ci dziękuje.

 

Pozostaje tylko problem numer jeden z pierwszego postu. Bez głebszego grzebania w plikach sie chyba nie obejdzie bo moduł przelew na konto w opcjach konfiguracji ma trzy okienka po wypełnieniu tego informacją o czekaniu na status on i tak dopisuje ze prosze przelac tyle na adres  banku itd. Nie wiem co mam z tym począć.

 

 

Jeszcze oprócz tego w zakładce zaawansowane / informacje konfiguracyjne pojawiło mi sie cos takiego 

 

  LISTA ZMIENIONYCH PLIKÓW
Wykryto zmienione/brakujące pliki
Brakujące pliki (2)
  • .gitignore
  • .gitmodules
Zaktualizowane pliki (2)
  • CONTRIBUTORS.md
  • config/defines.inc.php
Edited by kristosz (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...