Jump to content

Potrzebuję pomocy przy preście w realu


Agataza

Recommended Posts

Mh...spróbujemy...może być zagmatwane.

W Klienci -GRUPY mam kilka grup np Detal, Grupa rabatowa 5% i HURT.

W hurcie mam dajmy na to 10 odbiorców. Chciałabym by tych 10 hurtowników widziało tylko nie które kategorie. Więc w grupie HURT Edytując ją dodaje 3 kategorie poprzez " BIEŻĄCY RABAT DLA KATEGORII". I tu problem bo gdy mam zaznaczonego tego odbiore tylko do grupy hurt pokazuje sie błąd, że Nieprawidłowy dostawca lub brak wybranego dostawcy. Dopiero jak dodam tą grupę hurtowników do Detalu ( czyli mają dwie przypisane grupy) wtedy może klient złozyć zamówienie. ( widze to logując sie jako klient) Nie chce by był przypisany i do Detalu bo wtedy pokazuja sie mu kategorie z których artykulów nie sprzedaje w hurcie.

Drugi problem to zmiana ceny u danego przewoźnika. WYSYŁKA - OPŁATY W ZALEZNOŚCI OD SPOSOBY DOSTAWY wybieram przewoźnika wbijam 15zł a tam wciąz stara cena. ( ciasteczka usuwałam)

ten drugi problem to na razie mniej wazny. Bardzo zalezy mi na rozwiązaniu pierwszego. Jesli ktos będzie chciał mi pomóc to bardzo prosze prostymi słowami

Dziekuję

Agata

Edited by Agataza (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Raczej nie mam problemu z czytaniem ze zrozumieniem, ale po 3 zdaniu problem mnie przerósł, spróbuj opisać jeszcze raz.

 

//OK sprawdziłem Twój problem w moim sklepie - i jest ok - wg Twojej instrukcji. Żadnego błędu.

Napisz proszę, kiedy Ci ten błąd wyświetla. 

Mam klienta dopisanego do Jednej kategorii w sklepie i tylko tę kategorie widze po zalogowaniu.

Edited by McAronik (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...