Jump to content

Moduł Payu Pomoc


airon25

Recommended Posts

tak zaplecze sklepu działa bez problemu tylko stronę główną i podstrony rozwaliło.

włączyłem kompilację plików i wyłączyłem cache wyświetlanie błędów tez jest włączone.

Co muszę dalejzrobić ?

jedyne błędy na stronie to

 

Notice: Undefined index: HOOK_FOOTER_TOP in /home/apache2/nordhorn.sklep/www.sklep.nordhorn.com.pl/htdocs/cache/smarty/compile/4e/36/b2/4e36b2c263e599acf66102779b67b0d434d7ba26.file.footer.tpl.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/apache2/nordhorn.sklep/www.sklep.nordhorn.com.pl/htdocs/cache/smarty/compile/4e/36/b2/4e36b2c263e599acf66102779b67b0d434d7ba26.file.footer.tpl.php on line 56

 

[PrestaShopDatabaseException]

Table 'nordhorn?2.ps_compare' doesn't exist
 

		SELECT DISTINCT `id_product`		FROM `ps_compare` c		LEFT JOIN `ps_compare_product` cp ON (cp.`id_compare` = c.`id_compare`)		WHERE cp.`id_compare` = 0
at line 613 in file classes/db/Db.php
607. 			WebserviceRequest::getInstance()->setError(500, '[SQL Error] '.$this->getMsgError().'. From '.(isset($dbg[3]['class']) ? $dbg[3]['class'] : '').'->'.$dbg[3]['function'].'() Query was : '.$sql, 97);608. 		}609. 		else if (_PS_DEBUG_SQL_ && $errno && !defined('PS_INSTALLATION_IN_PROGRESS'))610. 		{611. 			if ($sql)612. 				throw new PrestaShopDatabaseException($this->getMsgError().'<br /><br /><pre>'.$sql.'</pre>');613. 			throw new PrestaShopDatabaseException($this->getMsgError());614. 		}615. 	}616. 617. 	/**
Edited by airon25 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

wgrałem moduł payu na nowo i wszystko zaczęlo działać. Ale w dalszym ciągu mnie ciekawi dlaczego się tak stało.

Tylko jest jeden problem jak wciskam zapłać z payu to wyskauje "An error occurred while processing your order." już przeczytałem chyba wszystkie temay na ten temat ale nadal nic. macie może na to jakieś rozwiązanie ?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.

Już mi wszystko działa :)

 dla innych co mieliby z tym problem odpowiedź od supoortu payu

 

Na początku proszę o skonfigurowanie sklepu z najnowszą wersją wtyczki -> https://github.com/PayU/plugin_prestashop/releases/tag/2.1.7

Typ punktu płatności musi odpowiadać sposobowi integracji sklepu/serwisu z PayU. Typ punktu "Płatności" jest dedykowany integracji poprzez protokół NewPayment (Classic API). Natomiast typ "Checkout" jest właściwy dla integracji poprzez protokół OpenPayU (REST API). Proponuję usunięcie punktu płatności xxxx i stworzenie nowego punkt płatności typu Checkout oraz skonfigurowanie wtyczki pod nowe parametry nowego punktu płatności.

 

I wszystko działa :)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...